Как се прави сладкиш без брашно?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Как се прави сладкиш без брашно?

Мнениеот LaCoquine » 21 Юли 2014, 15:49

Лятото не е точния сезон за сладкиши, пред толкова голямо изобилие от плодове, но понякога имам ужасяващ глад за сладко и то шоколадово сладко, но предпочитам да хапна малко домашен сладкиш, от колкото чист шоколад, например.

Чувала съм, че се правят домашни сладкиши без брашно и този вариант, мисля ще е много по-добър за лятото, т.е. сладкиша няма да е толкова тежък без брашно представям си съвсем лекичък и въздушен :roll: какво ще кажете вие, опитвали ли сте сладкиш без брашно и как ви се стори?

Дайте ми рецепта за такъв ще ми е много интересно какво представлява блата на сладкиша без брашно?
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Как се прави сладкиш без брашно?

Мнениеот Мади Ранчева » 21 Юли 2014, 16:04

знам само една рецепта за торта без брашно - шоколадова, мисля, че ще ти пасне идеално, всъщност няма да ти я пиша, понеже я взех от тук успех! :)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Как се прави сладкиш без брашно?

Мнениеот penny » 21 Юли 2014, 16:24

Мади Ранчева написа:знам само една рецепта за торта без брашно - шоколадова, мисля, че ще ти пасне идеално, всъщност няма да ти я пиша, понеже я взех от тук успех! :)

Мади, този сладкиш ми взе акъла, след малко слизам до магазина да си набавя всичко необходимо, което не е много, а това е още по-хубавото :!: :!: :!:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron