Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот mimeto90 » 28 Юли 2014, 16:41

Много обичам луксозното бельо и всеки път, когато видя, че някоя звезда е пуснала нейна колекция, направо очите ми остават някъде там (въздишка) :oops: :D

Сега последно видях, че Бритни Спиърс е пуснала своя колекция луксозно бельо и нямам търпение да разгледам всички модели. Всъщност аз съм си набелязала два, които адски много ме впечатлиха и сега ще чакам...
Интересно ми беше дали биха излезнали и в някои магазини за луксозно бельо или въобще не се продават на наша територия?
Понеже до сега не съм имала възможността да си купя луксозно бельо от колекции на звезди от ранга на Бритни, а сега ми се отваря възможността, дали бихте могли да ме насочите?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот franky » 28 Юли 2014, 16:47

Не смятам, че е нормално да се дава безбожно много пари за бельо, при положение, че го прави марката скъпо. Работата е там, че мога да си взема поне със 200$ по-евтино бельо със същото качество, а разликата в цените идва от името Спиърс, което дори не искам да доближавам до себе си :D :D :D :D
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот niya_mazova » 31 Юли 2014, 16:12

Ами не, аз се чувствам удобно в евтино памучно бельо, което мога често да си позволявам да купувам, когато си поискам, не смятам, че една жена, за да изглежда добре трябва да е в не знам си каква дантела нацедена от не знам си каква марка
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2014, 16:22

Първо помислих, че става въпрос за носено бельо, после се усетих, че са просто брандирани с известни имена :)
Ако бяха носени, сигурно си струват парите /фетишистите са доста заможни/, но иначе са просто китайчета с друга слава/репутация, шир потреба за феновете.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот silver933 » 09 Яну 2015, 18:07

niya_mazova написа:Ами не, аз се чувствам удобно в евтино памучно бельо, което мога често да си позволявам да купувам, когато си поискам, не смятам, че една жена, за да изглежда добре трябва да е в не знам си каква дантела нацедена от не знам си каква марка

Така е, ако има нещо да се случва без бельо, то ще се случи дори и на гащите да не пише Бритни Спиърс :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Malina » 12 Яну 2015, 17:31

Изобщо не бих дала пари за подобно бельо. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Pipilota » 04 Мар 2015, 10:49

никога не бих си купила такова бельо, честно да си призная, не бих дала особено много пари за бельо :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Локумът » 05 Мар 2015, 11:27

за кой е значение бельото, така или иначе, жените като носят скъпо бельо идеята е да го съблекат, а мъжете през цялото време мислят точно за това. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот Kaya » 05 Мар 2015, 13:09

Не съм си купувала подобно бельо, не съм почитателка на хвърлянето на едни пари, защото бельото ще е специално, все гащи. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Купували ли сте си луксозно бельо от колекции на звезди като Бритни?

Мнениеот mimeto90 » 22 Май 2015, 17:19

Аз пък виждам, че на мъжете им пука с какво бельо е жената, никой не може да ме убеди, че е все тая :idea: А и съвсем голата жена си е скучна, както и да го завъртим :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта