Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот M.Tasheva » 05 Авг 2014, 13:33

Често чета изказвания на известни личности, които убеждават младите дами, че трябва да се чувстват добре в телата си и не трябва да страдат от комплекси.

Това си е разбираемо на фона на техните тела - безупречни, всяка от нас да страда от комплекси, при положение, че ни заобикалят от всякъде техни снимки, постове, плакати.
Всъщност смятам, че за средностатистическа жена се чувствам, доста добре в кожата си и мисля, че съм свела комплексите си до минимум.

Дали и звездите имат известни комплекси от телата си или имат възможност да ги поправят преди да си си създадат?
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот YoLindi » 05 Авг 2014, 13:40

Няма човек, който да няма комплекси за тялото си, дали ще е едно или друго, все си намира кусур, защо това да изключва звездите? Като става въпрос за корекцията, преди да са получили комплекси, не е точно така, ще режеш, ще кълцаш, но то до безкрай не може.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот ramimni » 06 Авг 2014, 12:40

и аз съм на мнение, че не съществува човек без комплекси, важното е да се приемеш и да се обикнеш такъв какъвто си ;)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот donni » 27 Авг 2014, 14:32

Осъзнавам, че няма човек без комплекси свързани с външния си вид, т.е. видимо има такива хора, с невероятно самочувствие, но мисля, че точно то прикрива комплексите им. Всъщност какво значение има, важно е да се харесваме с това, което ни е дала природата и да приемаме хората такива каквито са, без да ги съдим :!:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот S_Milenska » 27 Ное 2014, 14:06

Хора без комплекси трудно могат да се намерят. Със сигурност обаче звездите имат едно предимство - фотошоп и добри гримьори :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот Burborino » 28 Ное 2014, 14:52

Аз си мисля, че дори след като са се тунинговали пак си имат някакви комплекси :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот Mon_ton » 05 Дек 2014, 16:45

Първоначално си помислих, че за хороскоп ще си говорим тука :lol: :lol:
Звездите - хора, имат сякаш мисия да не всяват комплекси в останалите, но пък много странно, хем да ги гледаме с перфектни фигури, хем да си мислим, че нашите все пак не са зле.. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот Krum » 22 Яну 2015, 15:24

Сигурно имат комплекси, иначе повечето не биха се превърнали в чудовища. Сещате ли се за онази, която искала да прилича на котка и се обезобразила цялата, много е известна, но сега ми изкочи името.
Иначе като минат малко фотошоп може много много да не им дреме;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот Anka » 24 Яну 2015, 16:39

Burborino написа:Аз си мисля, че дори след като са се тунинговали пак си имат някакви комплекси :)

Разбира се! Звездите имат комплекси яко и според мен, или пък другата възможност е изобщо да не им дреме ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Дали и звездите има комплекси от телата си или ги поправят преди да си ги създадат?

Мнениеот Ваня Стойчева » 26 Яну 2015, 17:55

Не мисля, че имат каквито и да е било комплекси. Повечето звезди не изглеждат като по кориците на списанията, а не праявт нищо, за да изглеждат по-добре ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта