Различните начини за поставяне на очна линия?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Грохот » 13 Авг 2014, 13:24

Много искам да се науча да слагам по различни начини очна линия. Но ми е доста трудно, мисля, че имам нужда и от различни четки и видове очна линия, за да мога да добия ефектите, вие как смятате?

Гледах тази картинка и по нея се опитах да се ориентирам, но нещо не ми се получава.
different eyeliner.jpg
different eyeliner.jpg (32.07 KiB) Прегледано 2988 пъти

Моята очна линия се води кремообразна, но всъщност си е твърда, остава по четката, но не е като гел, предполагам от там идва неуспеха ми :( по какъв начин успявате да поставяте очната линия, така че да получите различен ефект, каква очна линия използвате?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот LaCoquine » 13 Авг 2014, 13:28

моя трик, с който много по-бързо и лесно си слагам очна линия е първо да очертая с молив пътят, по който трябва да мине линията, ако нещо се обърка лесно можеш да триеш, а след това отгоре за по-голяма трайност и за повече форма нанасяш очната линия ;) Успех с цапотенето :!:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот diana199406 » 13 Авг 2014, 17:10

Купи си очна линия на Golden Rose.От години ползвам тази и съм много доволна >> http://beautymall.bg/?page_id=4&shopp_pid=2066
Евтина е и четката е удобна за нанасяне,защото е по-дебела и в края на клепача може лесно да се направи по-задебелена линия.След няколко опита ще се справиш. :) А ако ти трудно в началото на клепача да направиш по-тънка линия си купи и тази http://beautymall.bg/?page_id=4&shopp_pid=2063 .Аз ги имам и 2те и в комбинация вършат чудесна работа. :lol: ;)
I lick the gun when I'm done 'cause I know that revenge is so sweet,so sweet..
diana199406
 
Мнения: 40
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:49

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот PasDeDeux » 14 Авг 2014, 10:23

diana199406 написа:Купи си очна линия на Golden Rose.От години ползвам тази и съм много доволна >> http://beautymall.bg/?page_id=4&shopp_pid=2066
Евтина е и четката е удобна за нанасяне,защото е по-дебела и в края на клепача може лесно да се направи по-задебелена линия.След няколко опита ще се справиш. :) А ако ти трудно в началото на клепача да направиш по-тънка линия си купи и тази http://beautymall.bg/?page_id=4&shopp_pid=2063 .Аз ги имам и 2те и в комбинация вършат чудесна работа. :lol: ;)

аз предпочитам първата, не държа на марката, но с тази четка ми е в пъти по-лесно и бързо се случват нещата, а и връхчето е достатъчно тънко, за да очертая тънко в началото на окото, а по-нататък - както си искам :P :) :)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2014, 11:50

Сега са измислили вече, очни линии като молив, за мен са по-удобни, защото са и по-стабилни, тези четки се огъват и т.н., много ми е трудно. Използвам и аз очната линия като показания първи вариант. Но се чудя, от сутринта до вечерта, очната ви линия променя ли се, моята започва да се рони :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Pipilota » 12 Дек 2014, 10:02

Слагам съвсем малко, обичам само да е леко подчертано окото, така го харесвам най-много :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Kremiliya » 09 Фев 2015, 15:22

Не мога да си слагам очна линия изобщо, какво ли не правя и не ми се получава :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Krum » 09 Фев 2015, 16:18

Много харесвам жени с очна линия, много добре изглеждат, имат грим, а той не е силен страхотни са ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Anka » 09 Фев 2015, 17:18

Krum написа:Много харесвам жени с очна линия, много добре изглеждат, имат грим, а той не е силен страхотни са ;)

И аз се харесвам повече с очна линия! :) А корейките ходят със съвсем малко :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Различните начини за поставяне на очна линия?!

Мнениеот Slavena » 09 Фев 2015, 18:18

Предпочитам черен молив само пред очната линия, тази очна линия много трудно се слага.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта