Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот lini_leni » 18 Авг 2014, 16:13

Имам една колежка с невероятно големи очи и чак сега разбирам колко въздействащо е това, не само на противоположния пол!

Явно колежката ми си го има това като даденост, но и спиралата допринася за този ефект, естествено не сме толкова близки, за а я питам какво точно използва, но е видимо поразителен ефекта - наистина големи изглеждат очите й! :shock: :shock:

Знаете ли, все пак с какви ефекти при грима можем да постигнем очите ни да изглеждат наистина големи :roll:
Трика приложен при това момиче, дали според вас би отивал на всички типове очи, за да ги направи наистина големи?
img-thing.jpg
img-thing.jpg (17.64 KiB) Прегледано 2130 пъти
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот sofi_black » 18 Авг 2014, 16:20

Светлите сенки във вътрешните ъгълчета на очите ги правят по-големи, другото е спиралата, права си, както и извиването на миглите преди да я сложиш. Ако пък след всичко това пак не си доволна, можеш да сложиш и няколко снопчета изкуствени мигли, те изглеждат по-естествено от целите и в същото време правят по-големи очите ти! ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот lussy » 19 Авг 2014, 10:30

аз открих една спирала преди много време, с която очите ми наистина изгледаха големи, но повече не мога да я открия, не помня и как се казваше, а толкова харесвам големите очи, особено тъмните, толкова топли и искрени... :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2014, 10:50

Дааа и белият молив за очи е супер ;) В случая със снимката точно такъв са ползвали, за да се уголеми окото още повече визуално :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот Янислава » 05 Фев 2019, 15:25

Аз знам че трябва да се ползват кремави/ телесни сенки, които да просветлят зоната около очите. Ако се слагат перлени сенки в телесен цвят, под веждите, това оптически отваря очите. Отделно, черната очна линия по дължината на цялото око, го прави още по-малко.
Аз слагам и мъничко бял, перлен молив във вътрешния ъгъл на окото, пак има същия ефект.
Янислава
 
Мнения: 10
Регистриран на: 05 Фев 2019, 12:25

Re: Как да направим очите ни да изглеждат наистина големи?

Мнениеот annamaria » 06 Фев 2019, 18:21

Ако кожата е отпусната не знам дали има друг начин освен блефаропластика. В най-добрия случай може да се приложи неоперативна. Доста променя погледа този метод.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта