Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот MerryPop » 22 Сеп 2014, 12:52

Проблем със замърсените пори имам от доста отдавна. По едно време се бях отказала и точно тогава лицето ми брше започнало да се оправя, в един момент обаче, всичко тръгна отначало, не зная на какво се дължи, но много ме смущава. :cry: :cry:

Използвала съм какви ли не химии върху лицето си, само и само да почистя в дълбочина порите, но ефекта е поразително лош, в повечето сличай лицето ми започва да се излющва, промяна в порите - няма! И аз дълго съм се чудила по подобен начин на шишенца с "вълшебни" продукти
670px-Prevent-Skin-Breakouts-Step-2Bullet3.jpg
670px-Prevent-Skin-Breakouts-Step-2Bullet3.jpg (64.59 KiB) Прегледано 1400 пъти
но ефект - нулев!
Искрено се надявам някой с моя проблем, който е намерил ефикасен домашен продукт за дълбоко почистване на порите да ми помогне!!! :!: :!:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот JohnLocke » 22 Сеп 2014, 12:54

Преди време съм ползвал на Гарниер един ексфолиант, който ми действаше много добре и наистина изчистваше замърсените пори, опитвала ли си него, аз бих го предпочен. от колкото да се блъскам с какво да се намажа и накрая пак безрезултатно! :idea:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот xrisy_vd » 22 Сеп 2014, 13:18

Изпитано средство при мен е пяна за бръснене, една приятелка ми каза, а аз мислех, че се шегува. Намазва се лицето и се чака да изсъхне, аз обикновено държа пяната докато се изкъпя и пак има ефект. Другото, което съм опитвала е мая за хляб с малко мед, ако е захаросан по- добре, защото и ексфолира, и няколко капки лимон, пак докато поизсъхне. Ползвала съм ексфолиращи кремове, но от тях се обривам, заради съдържанието на цинк, който изсушава кожата много.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот lussy » 23 Сеп 2014, 10:13

И аз бях чувала за пяната за бръснене, но мислих, че е мит, но щом помага ще пробвам :!: а ти разтъркваш ли с четка за почистване на лицето или просто я измиваш после :?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот xrisy_vd » 24 Сеп 2014, 13:34

lussy написа:И аз бях чувала за пяната за бръснене, но мислих, че е мит, но щом помага ще пробвам :!: а ти разтъркваш ли с четка за почистване на лицето или просто я измиваш после :?

Не съм търкала, само с вода. Аз съм с много суха и чувствителна кожа, всяко потъркване става болезнена червенина. За това предпочитам пяната пред ексфолианта, не се налага много да си пипам лицето, а и леко хидратира кожата, така не се налага да тичам към хидратиращия крем веднага след измиване.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот MollyDolly » 24 Сеп 2014, 13:38

xrisy_vd написа:
lussy написа:И аз бях чувала за пяната за бръснене, но мислих, че е мит, но щом помага ще пробвам :!: а ти разтъркваш ли с четка за почистване на лицето или просто я измиваш после :?

Не съм търкала, само с вода. Аз съм с много суха и чувствителна кожа, всяко потъркване става болезнена червенина. За това предпочитам пяната пред ексфолианта, не се налага много да си пипам лицето, а и леко хидратира кожата, така не се налага да тичам към хидратиращия крем веднага след измиване.

И аз снощи направих тази процедура с пяната за бръснене на мъжа ми, но снощи чувствах кожата си суха, доста ми опъваше, намазах се с бебешки крем и днес е доста по-добре, но явно няма начин при мен да се премахне сухотата, трябва да се мажа винаги!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Какви домашни продукти използвате за дълбоко почистване на замърсените пори?

Мнениеот xrisy_vd » 25 Сеп 2014, 10:28

MollyDolly написа:
xrisy_vd написа:
lussy написа:И аз бях чувала за пяната за бръснене, но мислих, че е мит, но щом помага ще пробвам :!: а ти разтъркваш ли с четка за почистване на лицето или просто я измиваш после :?

Не съм търкала, само с вода. Аз съм с много суха и чувствителна кожа, всяко потъркване става болезнена червенина. За това предпочитам пяната пред ексфолианта, не се налага много да си пипам лицето, а и леко хидратира кожата, така не се налага да тичам към хидратиращия крем веднага след измиване.

И аз снощи направих тази процедура с пяната за бръснене на мъжа ми, но снощи чувствах кожата си суха, доста ми опъваше, намазах се с бебешки крем и днес е доста по-добре, но явно няма начин при мен да се премахне сухотата, трябва да се мажа винаги!

О, да, на мен ми понася единствено Бочко :D Кажи доволна ли си? Резултата не е като да си напариш лицето и да почистиш с кърпа порите, но за мен е добре.
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта