Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Мнениеот red_eyes » 07 Окт 2014, 11:38

От няколко години се оказа, че имам слаб стомах и от време на време ми се появяват киселини и необяснима пареща болка. :(
Доста е неприятно и в такива моменти диетата е единственото, което ме спасява. До сега не съм търсила лекове за стомах, но скоро познат ми каза да го лекувам докато не е станало сериозно с пчелен клей, но пресен, мисля, че представлява нещо такова! :?
IMG_2820.JPG
IMG_2820.JPG (34.85 KiB) Прегледано 3191 пъти
До момента, в който ми показа какво представлява не бях виждала такова нещо и малко се опасявам да започна да го пия!

Не съм убедена, че бих могла да лекувам раздразнен стомах само с пчелен клей :? Много ще се радвам, ако някой потвърди това и ми помогне да излекувам раздразнения си стомах, преди да се е превърнало в нещо по-лошо :oops:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Мнениеот lini_leni » 07 Окт 2014, 11:44

Препоръчвам ти този начин, но не и със спиртна настойка, а само като хапченце, колкото грахче, настина е много по-добре и ако успееш да си намериш пресен, защото повечето продават поне миналогодишен! Имаме една книга за лекуване с пчелни продукти и от там черпя инфо, но това е изпробвано многократно и наистина помага - на гладно и поне 10 дни! ;)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Мнениеот borkova » 07 Окт 2014, 14:38

за пръв път виждам такъв пчелен клей, единствените, които съм срещала да се продават са чисто кафяви на цвят и нямат нищо общо с този от снимката, къде може да се намери такъв?
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 12:32

Не съм пробвал, за щастие нямам проблеми със стомаха, но пък когато купувахме клеева тинктура за хлапето, жената там каза, че е много полезно и за стомаха, така че не виждам защо и оригиналния вариант да не е полезен :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Лекували ли сте раздразнен стомах с пчелен клей?

Мнениеот dessiblond » 12 Окт 2016, 16:33

Когато бях дете, дядо ми редовно пиеше пчелен клей. Той беше пчелар и беше в изобилие. Караше ни и нас да си направим топченце и да го пием. На мен ми беше много неприятно, но будала, като не съм разбирала тогава :oops: ...
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта