Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот Мади Ранчева » 31 Окт 2014, 15:54

Все още не съм имала сериозен проблем с бръчки, но мисля да ги предотвратя, преди да е станало късно.
Тоникът, за който ми казаха се приготвя доста лесно и смятам, че няма да в какво да се проваля.

Въпреки че съм малко преди 35, усещам как кожата ми започва да се променя и смятам, че тоника може да се окаже много добре средство, така че кожата ми да остане еластична и в по-напреднала възраст :?
DSC_0020.JPG
DSC_0020.JPG (20.19 KiB) Прегледано 2580 пъти
Единственото, което ме притеснява, че в тоника се съдържа и лимон, а моята кожа е нормално, но често, след като я почистя, особено е и суха :D
Всъщност съдържанието на лосиона е от бира и розова вода в равни количества и сок от един лимон. :roll:

Надявам се да ми дадете съвети за това как да процедирам с домашния тоник, дали мога да го използвам преди да са станали реална заплаха бръчките за лицето ми :?
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот borkova » 31 Окт 2014, 16:02

Смятам, че няма да ти навреди, а предполагам, че ще и омекотява кожата, така че няма да ти се налага да слагаш крем за лице, евентуално сутрин, все пак става и хладно навън, а това влияе много :!: :!:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот LaCoquine » 05 Ное 2014, 12:35

Скоро четох, че на хората с по-мазна кожа, по-трудно и бавно им се получават бръчки, съответно и аз предпочитам моята да е добре хидратирана, а с този лосион, смятам, че по-скоро би се изсушила!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот BeenieGal » 13 Ное 2014, 16:03

Доста по-добър е този вариант от онзи, в който са станали толкова много, че и да се опитваш няма как да се получи да разкараш бръчките. Забелязах, че моите на челото ми са станали доста по-видими от преди и това малко ме притеснява и бих опитала този тоник! :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот zheleva212 » 18 Ное 2015, 17:41

Вярвайте си, искаме или не си остаряваме, не няма нищо лошо и в това, просто трябва да го приемем безропотно
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот Pipilota » 19 Ное 2015, 10:29

Аз пак ви казва, използвайте кокосово масло и зехтин. Кожата ми е страхотна и изобщо не ми личат годините! :mrgreen: А те вече не са малко, скоро ще почвам да гоня 40-те!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2015, 10:57

Не знам каква е рецептата за този тоник, но аз мисля, че не е необходимо да правиш кой знае колко сложни процедури. Преди се мажех всяка сутрин с мед по лицето, стоях по 20 минути и отмивах, ефекта беше невероятен, но с времето започна да ме мързи. Все си обещавам да възвърна тези процедури. :roll: Пробвай и няма да съжаляваш! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Домашен тоник против бръчки преди да са станали заплаха?

Мнениеот Mauritius » 19 Ное 2015, 12:01

Pipilota написа:Аз пак ви казва, използвайте кокосово масло и зехтин. Кожата ми е страхотна и изобщо не ми личат годините! :mrgreen: А те вече не са малко, скоро ще почвам да гоня 40-те!

Ама редуваш ги вместо крем за лице... или?
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта