Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот Mauritius » 04 Ное 2014, 17:28

Станах огромен почитател на клипчетата на Мишел Фан в youtube, но за съжаление чак след Хелоуин! :| Тогава търсихме идеи как да се гримираме и попаднах на нейно клипче, :idea: получи се страхотно, но знаете, че е като зараза, след това не можеш да спреш да гледаш! :D

По-късно ми стана интересна самата Мишел Фан и разбрах покъртителната история на живота й, но сега се гордея, че съм една идея по-близко до подобен човек. :idea: Надявам се да са достигнали и до повече хора в България клипчетата й, тъй като са чудесни, а и тя самата е чудесна!
Клипчетата са забавни, а тя изглежда съвсем обикновено младо момиче, въпреки чудесата, които прави
phan.png
phan.png (196.47 KiB) Прегледано 827 пъти
Ето и я и нея Мис Фан! :) :)
Имате ли някои любими клипчета, от които сте използвали съвети за гримиране на Мишел Фан :? Моите са прекалено много, но гледах предимно такива, които не могат да се използват за ежедневен грим, а по-скоро тематичен!

Ще чакам да обменим информация за съветите за гримиране, които са ви се получили най-добре от нейните клипчета, както и за другите ви любимите нейни клипове :!:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот exotic » 04 Ное 2014, 17:33

Любимия ми клип е първият, който видях, тогава ме грабна, мисля, че беше нещо от сорта на - как да изглеждаш като лошо момиче :D :D ама и аз като тебе като се отплесна да гледам и не мога да спра, та вече ги смесвам, не мога да отлича любим :D
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот niya_mazova » 09 Ное 2014, 14:08

и аз съм гледала някои от нейните клипове, но за мен са прекалено екстравагантни, така че аз оставам леко ретро с обикновена очна линия, малко спирала и червило!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот Malina » 08 Дек 2014, 17:13

МНого е забавна, но не съм пробвала, аз не си падам много по това да се гримирам, но ми е интересно да гледам различни техники :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот Lollipop » 09 Дек 2014, 17:47

МНого добри съвети дава и гримът не изглежда много тежък и трудоемък :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот mimeto90 » 18 Юни 2015, 14:38

Malina написа:МНого е забавна, но не съм пробвала, аз не си падам много по това да се гримирам, но ми е интересно да гледам различни техники :)

И на мен ми харесва да гледам различни техники и ако имах възможност да си закупя подходящите продукти бих пробвала, но за сега няма как :|
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот Mon_ton » 18 Юни 2015, 15:48

Харесват ми, много ми е интересно, как коренно се променят, имам чувството, че тонове грим използват.. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот penny » 19 Юни 2015, 11:27

Mon_ton написа:Харесват ми, много ми е интересно, как коренно се променят, имам чувството, че тонове грим използват.. :)

Всъщност работата е там да е достатъчно и на място (най-вече) така че да обрисуваш мечтаните черти, да кажем по-малко носле, по-плътни устни и т.н. ;) Но и на мен ми е интересно какви фон дьо тени използват, за да постигнат тези ефекти :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот Snejna » 19 Юни 2015, 11:55

Разликата е потресаваща, та те прикриват белези от акне, всички неравности по кожата, наистина гримьорството не елесно нещо, много хора подценяват професията, а не трябва да е така.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кой от вас е използвал съветите за гримиране на Мишел Фан, нека обменим опит!

Мнениеот niya_mazova » 24 Юни 2015, 11:10

Snejna написа:Разликата е потресаваща, та те прикриват белези от акне, всички неравности по кожата, наистина гримьорството не елесно нещо, много хора подценяват професията, а не трябва да е така.

Разбира се, че не е лесно, но на кого му трябва нещо подобно в ежедневието, а това все повече се налага в ежедневието :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron