Как да избегна безсънието преди важен ден?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот Грохот » 05 Ное 2014, 13:59

Често, когато ми предстои важен ден не мога да спя поне три нощи преди това. Лошото е, че докато дойде денят вече съм толкова преуморена и недоспала и имам чувство, че във всеки един момент бих могла да рухна!

Много е неприятно, когато си лягаш с огромното желание да се наспиш, за да ги работоспособен на другия ден, :idea: а ти се втренчваш в часовника с часове и чакаш да стане време да ставаш! :(
insomnia.jpg
insomnia.jpg (26.68 KiB) Прегледано 1694 пъти
Скоро ми предстои да взема няколко изпита и отново момента с безсънието преди важните дни ще е на лице!
Неприятното е, че дори когато, заспивам сънувам това, което очаквам да ми се случи, събуждам се и трябва да чакам, ако случайно заспя, отново сънувам същото :(

Има ли някакъв начин да избегна до колкото е възможно да избегна нощите на безсъние преди важен ден? :roll: Имайте предвид, че съм опитвала от топло мляко до билкови отвари :idea: и нямаше никакъв ефект, а не иска да посягам към лекарства! :idea:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот Коцева » 05 Ное 2014, 14:03

Опитала ли си комбинацията мента, глог и валериан, явно си доста притеснителна, заради това така ти действат идните важни дни, тези капки би трябвало да ти подействат и да се успокоиш, като си спокойна, съответно ще можеш и да поспива по-добре!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот LaCoquine » 27 Апр 2015, 16:56

Етеричното масло от лавандула, ако не се лъжа действаше успокояващо, така че се постарай да ти мирише, когато си лягаш, така ще си сигурна, че почивката ти ще е качествена!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот dDedov » 28 Апр 2015, 10:41

Еха, аз ли съм единственият дебил, който спи добре преди важен ден, просто се концентрирам в това, което предстои без да се страхувам от него, каквото е писано ще стане, в крайна сметка!
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот annamaria » 29 Апр 2015, 11:38

Аз също не мога да спя преди нещо важно :( Или когато знам, че трябва да се наспя добре, както и когато знам, че имам много малко за сън и ще ставам нереално рано. Мента, глог и валериан при мен не дават никакъв ефект.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот Bass » 29 Апр 2015, 15:05

Пий едно двойно и лягай да спиш :D :D :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот lini_leni » 29 Апр 2015, 15:35

Bass написа:Пий едно двойно и лягай да спиш :D :D :D

Ами това е добра идея, но при мен това не действа :( по-сериозна билка май ми е необходима :(
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Апр 2015, 15:52

lini_leni написа:
Bass написа:Пий едно двойно и лягай да спиш :D :D :D

Ами това е добра идея, но при мен това не действа :( по-сериозна билка май ми е необходима :(

зависи колко ти е двойното, ако е по западен стандарт е малко, ако е по нашенски - ще ти помогне! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот Bass » 29 Апр 2015, 17:47

rabotnata pchela написа:
lini_leni написа:
Bass написа:Пий едно двойно и лягай да спиш :D :D :D

Ами това е добра идея, но при мен това не действа :( по-сериозна билка май ми е необходима :(

зависи колко ти е двойното, ако е по западен стандарт е малко, ако е по нашенски - ще ти помогне! :)

Е, как колко... 2х100 + още малко си дописваш, като отпиеш първата жадна глътка! :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Как да избегна безсънието преди важен ден?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2015, 11:44

Bass написа:Е, как колко... 2х100 + още малко си дописваш, като отпиеш първата жадна глътка! :D

Е за това говоря! Досега алкохолик да страда от безсъние не съм чула и видяла. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron