Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот annydance » 05 Ное 2014, 17:15

Преди време една позната ми се хвали как ходила да си изправя косата по химически път и дори и от банята като излезе, когато й стояла права! :o Това всичкото много хубаво, но си представям моята коса да е изправена с химикали, ако остане нещо от нея, то би било доста нищожно! :( :oops:
Затова харесвам ужасно много косите на азиатките много прави, гъсти и плътни
straight-hair.jpg
straight-hair.jpg (49.29 KiB) Прегледано 3518 пъти

При всичките ми усилия, при мен няма как да се получи това, използвам пресата максимум два пъти в седмицата и резултата е потресаващ, тъй като ужасно много цъфти! :!:
Искам да намеря някакъв начин, по който да не тормозя косата си, но да стои права, без преси и химикали!

Според вас има ли такъв начин, някаква маска, която прави косата права или пък начин на сушене, така че да се огранича само със сешоара, за да бъде косата ми права :? без да я горя с преси и химикали :?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот penny » 05 Ное 2014, 17:19

Гледах едно клипче в ютюб, в което едно момиче показваше как си изправя косата, като докато е мокра я прещипва по главата с обикновени фиби и си ляга, на сутринта, като я пусна, наистина беше права, не съм го опитвала, понеже нямам това време, но предполагам би дало ефект. Ако успееш да го намериш супер, ако не пробвай на магия, ако не стане нищо, просто ще я вържеш ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот nadqta » 11 Ное 2014, 14:06

Смятам, че моята коса на сутринта просто ще остане хвърчаща нагоре, тъй като не е толкова плътна и тежка, та да има какво да я задържи надолу, а плюс това е и къса! :idea: :D :D но си е идея :!: също ако някой е пробвал да се суши с кръгла четка, това е метод една идея преди да се появят пресите за коса! :D
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот Kaya » 15 Ное 2014, 18:53

penny написа:Гледах едно клипче в ютюб, в което едно момиче показваше как си изправя косата, като докато е мокра я прещипва по главата с обикновени фиби и си ляга, на сутринта, като я пусна, наистина беше права, не съм го опитвала, понеже нямам това време, но предполагам би дало ефект. Ако успееш да го намериш супер, ако не пробвай на магия, ако не стане нищо, просто ще я вържеш ;)


И аз го гледах! Но косата ми е напълно права и нямам нужда да го ползвам, дори няма да разбера разликата,аз също съм любопитна дали действа :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот Bambaa » 15 Юли 2016, 17:39

Сега в телешопите рекламират една преса, но не е да се нагрява и да изгаря косата, а с някакви лъчи. Изглежда по-щадящо.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот Pipilota » 20 Сеп 2016, 09:18

Е тези четки, които уж си решеш косата и тя става права звучат многог отино, но пак е с нагряване. :) Иначе имаше и едно клипче бях гледала, едно момиче си навиваше и изпъваше косата и захващаше с фиби и така цялата по самата глава, на другия ден косата ѝ беше права, ама дали е истина, или не... :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот pepimili » 20 Сеп 2016, 14:13

Pipilota написа:Е тези четки, които уж си решеш косата и тя става права звучат многог отино, но пак е с нагряване. :) Иначе имаше и едно клипче бях гледала, едно момиче си навиваше и изпъваше косата и захващаше с фиби и така цялата по самата глава, на другия ден косата ѝ беше права, ама дали е истина, или не... :)


И аз съм го гледала, но много зависи от косата, защото моята е доста къдрава и трудно се изправя!
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот denislavahristova » 29 Сеп 2016, 10:10

Всичко зависи от косата. На някои хора косите са естествено прави, а на други единственият начин да се изправят е като се третират.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот Fancy » 14 Ное 2016, 21:01

Силно къдрава коса няма как да се изправи току така. Не ми се вярва.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Възможно ли е да бъде изправена косата без преси и без химикали?

Мнениеот denislavahristova » 03 Дек 2016, 12:06

Къдравите коси се изправят трудно с преса какво остава без :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта