Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот веселказасмяна » 07 Ное 2014, 17:56

Често попадам на заглавия на статии, в които се твърди, че лошия късмет в леглото се дължи особено много на храните, които приемаме. :roll: Абсолютно никога не съм отваряла да чета, понеже ми се струваше като пълна измислица. :x

Напоследък, обаче забелязвам, че и при нас нещата не са както преди в леглото. :!:
Не мога да се сетя да съм правила някакви промени в храненето, но е видно, че нещата не са такива каквито трябва да бъдат или поне каквито са били! :!:

Вие забелязали ли сте някои храни дали ви пречат или помагат на сексуалния живот :roll: и дали наистина я има тази зависимост :roll: или да се изразя по друг начин, какво правите, за да не се озовавате сутрин само с котката в леглото? :? :mrgreen:
bed.jpg
bed.jpg (22.48 KiB) Прегледано 789 пъти
Не зная как е възможно едни храни да пречат или други да помагат на сексуалния ни живот, но след като се случва промяната, как човек да не се зачуди дали нещо не е наред и с храненето :?
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот exotic » 07 Ное 2014, 17:58

Няма ли да е странно да започнеш да сервираш на вечеря люти чушки с шоколад и мастика? :D :D :D Ами да, всеки би се усъмнил, затова опитай просто да се храните здравословно, точно нещата, които ни пречат като цяло и са вредни ни повлияват и негативно на сексуалния живот и обратно :idea: :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот annydance » 18 Ное 2014, 14:02

Не мисля, че има храни, които драстично да променят сексуалния ти живот! Вярно, че на мен лично шоколадът ми влияе и то доста добре, като съвсем не става въпрос за сексуален аспект. А за да има такова въздействие, предполагам, че с килограмите трябва да ядеш! :shock: :mrgreen: :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот LaCoquine » 27 Апр 2015, 16:55

Що се отнася до мъжете всякакъв джънк им вреди, а за нас дамите, обикновено мъжете вредят на либидото ни, но и те са тези, които могат да се постараят и да го повишат :idea: като че ли не се влияем толкова от храни :D
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот Elica » 27 Апр 2015, 20:11

Най ми вредят боб, лук, праз, чесън.. познайте защо! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот веселказасмяна » 11 Май 2015, 16:45

Elica написа:Най ми вредят боб, лук, праз, чесън.. познайте защо! :lol: :lol: :lol:

Ммм мисля, че не вредят на теб, а косвено ти се отразяват, добре, че моят мъж и като съм хапвала нещо с чесън, пак си ме обича и се опитва да не му обръща внимание :lol:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот nadqta » 12 Май 2015, 10:05

Със сигурност ягодите с шоколад биха били доста по-полезни и за сексуалния живот и за либидото на всеки, от мазен хамбургер с пържени картофки, та мисълта ми е, че полезните неща са си универсално полезни :D
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 14:00

Смея да твърдя, че мастиката винаги е била от полза и на мъже, и на жени, така че няма какво да се лъжем, алкохолът помага и в това отношение :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот Rali_hr » 22 Май 2015, 14:55

Nightmare написа:Смея да твърдя, че мастиката винаги е била от полза и на мъже, и на жени, така че няма какво да се лъжем, алкохолът помага и в това отношение :idea:

Алкохолът никога не вреди, той винаги помага. :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои храни сте забелязали, че пречат или помагат на сексуалния ни живот?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2016, 16:46

Rali_hr написа:
Nightmare написа:Смея да твърдя, че мастиката винаги е била от полза и на мъже, и на жени, така че няма какво да се лъжем, алкохолът помага и в това отношение :idea:

Алкохолът никога не вреди, той винаги помага. :))

Съгласна съм с мнението ти, Рали! :) Така да събужда желанието за секс, разбира се, когато е в правилната доза, ако се прекали тогава положението става по-страшно. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron