Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

26 Май 2015, 08:15

Могат да се отглеждат всякакви цвета така, че дори може да гледате и само тревички, пак изглежда много добре. :)

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

01 Юни 2015, 17:10

Kaya написа:Могат да се отглеждат всякакви цвета така, че дори може да гледате и само тревички, пак изглежда много добре. :)

Особено с красиви камъчета отдолу.. :mrgreen:

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

03 Юни 2015, 12:07

Онзи ден бях в един магазин за животни и имаше много яки камъчета за аквариумите, страшно красиви!

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

04 Юни 2015, 09:16

fawla написа:Онзи ден бях в един магазин за животни и имаше много яки камъчета за аквариумите, страшно красиви!

Вярно, че камъчетата от аквариумите могат да свършат работа :))

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

27 Окт 2016, 12:44

Мисля да си направя терариум, само че ми трябват растения, които обичат да виреят на тъмно. Има ли такива? :roll:

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

27 Окт 2016, 13:34

kauda написа:Мисля да си направя терариум, само че ми трябват растения, които обичат да виреят на тъмно. Има ли такива? :roll:


Няма такива, които да виреят на тъмно. Има такива, които не обичат пряката светлина. Но терариум малко по-трудно се прави, с много неща трябва да се съобразиш. Зависи и какъв го искаш - отворен или затворен. Трябва да подбереш растения, които си пасват по условия на отглеждане.

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

27 Окт 2016, 14:50

kauda написа:Мисля да си направя терариум, само че ми трябват растения, които обичат да виреят на тъмно. Има ли такива? :roll:

Такова нещо е по-добре май да ти се направи от някой, който се занимава с цветя и може да ти го аранжира добре.

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

02 Ное 2016, 23:12

Аз харесвам тези малките градинки, които се правят в големите тави или които се поставят в големи съдове с миниатюрни къщички и други предмети и се получава една миниатюрна градинка. Много майсторство се иска и резултатите са впечатляващи.

Re: Подготовка на цветната градина, а как може да се направи това в саксия?

18 Ное 2016, 16:00

analizatorka написа:Аз харесвам тези малките градинки, които се правят в големите тави или които се поставят в големи съдове с миниатюрни къщички и други предмети и се получава една миниатюрна градинка. Много майсторство се иска и резултатите са впечатляващи.

О, да много са красиви, аз харесвам терариумите най-много! Но и тези са много ефектни, особено, ако можеш да ги съчетаеш с домашния интериор, представяш ли си каква къща за кукли е това. :mrgreen:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2