Влияе ли депресията на килограмите?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот Alexandrina » 14 Яну 2015, 11:49

Pipilota написа:
Burborino написа:Аз съм сваляла при една доста сериозна депресия преди 11 години. Спомням си като се качих на кантара и видях колко много съм свалила ревнах с глас. После успях да си ги кача за щастие, но много се уплаших.
Но май масово се качват килограми защото честичко когато човек е в стресова ситуация я потушава с въглехидрати най-често.

Ти си направо уникален случай - да отслабваш от депресия. Знаем как изглежда депресията - с голяма кутия сладолед. :lol:


И на мен депресивните състояния ми влияят така - свалям килограми. Така съм сваляла за една седмица 3 килограма.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот S_Milenska » 14 Яну 2015, 12:19

Момичета, момичета, накарахте ни да ви завиждаме! Аз благодарение на депресията качих над 40 килограма! Не чувам бурните ви аплодисменти!:)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот Rali_hr » 14 Яну 2015, 13:30

S_Milenska написа:Момичета, момичета, накарахте ни да ви завиждаме! Аз благодарение на депресията качих над 40 килограма! Не чувам бурните ви аплодисменти!:)

Това хич не е хубаво, не е като да си качил килограм или два. Дано повече да не изпадаш в такова положение. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот Elica » 13 Юли 2015, 16:44

Аз съм от този тип, че изнервя ли се за нещо и веднага се хващам за хладилника и се почва едно сериозно ядене... затова гелдам да не се ядосвам много, но не винаги зависи от мен.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 11:27

Elica написа:Аз съм от този тип, че изнервя ли се за нещо и веднага се хващам за хладилника и се почва едно сериозно ядене... затова гелдам да не се ядосвам много, но не винаги зависи от мен.

Аз съм обратно, като съм ядосана, дори и да ми стърже на умиране стомахът, не мога да ям по-скоро ми се връща :|
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот Kaya » 03 Авг 2015, 13:18

Elica написа:Аз съм от този тип, че изнервя ли се за нещо и веднага се хващам за хладилника и се почва едно сериозно ядене... затова гелдам да не се ядосвам много, но не винаги зависи от мен.

Ох, и аз съм същата, само да се депресирам, да ми доскучее и съм влезнала в хладилника!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот веселказасмяна » 21 Авг 2015, 14:31

Kaya написа:
Elica написа:Аз съм от този тип, че изнервя ли се за нещо и веднага се хващам за хладилника и се почва едно сериозно ядене... затова гелдам да не се ядосвам много, но не винаги зависи от мен.

Ох, и аз съм същата, само да се депресирам, да ми доскучее и съм влезнала в хладилника!

И аз преди време бях така, ама май хората си променят навиците без да се усетят, като цяло то това е добре, но не и във всички случаи :!:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот Andrey » 07 Сеп 2015, 12:27

затова трябва да имате занимание, например фитнес, гледайте как хубаво звучи, вместо в хладилника влизайте във фитнеса. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Сеп 2015, 15:00

Andrey написа:затова трябва да имате занимание, например фитнес, гледайте как хубаво звучи, вместо в хладилника влизайте във фитнеса. :mrgreen:

Хубаво звучи само че на думи, а не и на дела ;) Много малко жени имат време за фитнес, аз не съм видяла някоя, ангажирана със семейството да има възможност да си тича из фитнесите.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Влияе ли депресията на килограмите?

Мнениеот qwerryyy » 07 Сеп 2015, 16:00

На мен много ми влияе лошото настроение, всеки е различен, но май повечето наистина са предразположени към качване на килограми в тея дни. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron