Потресена съм от поведението на Др.Анелия Люцканова Димитрова

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Потресена съм от поведението на Др.Анелия Люцканова Димитрова

Мнениеот iiimikova » 06 Яну 2015, 15:36

Не обръща никакво внимание на пациентите си.Гледа набързо да ги претупа.Рядко ползвам услугите и.Последно ходих за махане на конци,поради коремна операция.Тя не можа да намери инструменти за тази цел,да не говорим че измъкна от един шкаф едно бръснарско ножче което беше ползвано вече.Така ги премахна ,че се наложи във домашни условия да довърша работата и.Чакам по един час за ред пред вратата и за медицинско ,а тя казва да отида на следващия ден тъй като имало много болни.Много време и отделих даже,да пиша за нея.С нетърпение чакам да дойде времето да я сменя.Моят съвет е - НЕ ПОЛЗВАЙТЕ НЕЙНИТЕ УСЛУГИ
iiimikova

Re: Потресена съм от поведението на Др.Анелия Люцканова Димитрова

Мнениеот Anka » 06 Яну 2015, 16:25

В кой град се намира този лекар? :shock:
Аватар
Anka

Мнениеот iiimikova » 06 Яну 2015, 17:55

Anka написа:В кой град се намира този лекар? :shock:

гр.Стара Згора
iiimikova

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2015, 18:13

iiimikova написа:

гр.Стара Згора

Лекарите в детска поликлиника никак не са добри.. не се учудвам.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya

Мнениеот iiimikova » 06 Яну 2015, 18:25

Kaya написа:
iiimikova написа:

гр.Стара Згора

Лекарите в детска поликлиника никак не са добри.. не се учудвам.

Незнам защо ги държат такива некомпетентни и троснати лекари.
iiimikova

Мнениеот silver933 » 07 Яну 2015, 09:57

Пациентите ги търпят, трябва да бъдете нетолерантни към тях, ние с жена ми постоянно сменяме лекарите, особено на детето, не може един лекар да те напряга и да изпитваш ужас и ненавист, че отиваш при него. Сменете го и е добре, че пишете във форума, за да давате гласност на такива специалисти.
Аватар
silver933

Мнениеот mix_twix » 08 Яну 2015, 18:16

ЛЕкар не трябва да е професия а призвание, явно тази госпожа като е надула джоба е забравила..
Аватар
mix_twix

Мнениеот ivodrawing » 31 Мар 2015, 16:59

Уважаема Госпожо! Пациент съм на д-р Димитрова от началото на здравната реформа, пациент беше покойният ми баща както и майка ми и още дузина приятели и познати..От това, което сте написали си правя извод, че като цяло сте здрава, а не като мен с няколко хронични заболявания и група инвалидност и не сте се сблъсквала с лекарското съсловие...Обвинявате я, че претупвала пациентите, а истината е, че в синхрон със сестрата обработва максимално бързо, рецепти, документи, здравни книжки, протоколи и цялата огромна бумащина по изискванията на здравната каса, които се променят почти ежедневно..Сама си противоречите, че опашката върви бавно..Бавно защото на всеки се обръща необходимото внимание..Освен това никога не ми е отказала направление за специалист, не ми е искала пари на ръка за документите пред ТЕЛК, които се изискват на всеки две години..Позаинтересувайте се как стоят нещата при някои общопрактикуващи, особено в столицата..Освен това въпреки, че съм освободен от потребителска такса винаги с радост съм и давал 3 понякога 5 лева, все пак съм пенсионер и не мога да си позволя повече, но ако имах възможност бих и дал повече и ПОДЧЕРТАВАМ тя никога не ми е искала пари за каквото и да било!!!
И за да не съм анонимен оставям си ЕГН 690131****, който иска да проверява дали съм интернет трол, може да се свърже с мен..И аз съм набрал на не един и двама лекари, но д-р Димитрова определено не е сред тях!!
ivodrawing

Назад към Здравни адреси