Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот Грохот » 28 Яну 2015, 14:32

Не смятам, че е само мит за японките и тяхната красива кожа, но всъщност до сега не съм виждала азиатец/ка с лоша кожа :roll:

Така де, чувала съм какви ли не уж тайни, с които поддържат красива кожа японките, някои казват, че е заради ориза,
Japanese-Girl.jpg
Japanese-Girl.jpg (23.95 KiB) Прегледано 1611 пъти
чувала съм и твърдения, които звучат абсурдно, като японките нямат толкова бръчки, тъй като не показват емоции :D :?: На кого въобще е хрумнало такова нещо :D :D

Аз предполагам, че до някъде може би е расов белег хубавата кожа, от друга страна и климата предразполага кожата, да е така красива :roll: предполагам е крайно погрешно предположението ми, но не виждам каква друга тайна могат да имат японките по този въпрос :D Според вас каква е тайната на японките за красива кожа или поне какви предположения сте чували :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот belleville » 28 Яну 2015, 14:36

До колкото знам японките са поддържани жени, особено в ден днешен, тийнейджърите им са доста луди, падат си по всичко цветно, в последни години - неоново, по много и навсякъде :D :D така, че мисля е по-скоро мит това за красивата кожа на японките, дори и да е било така, то въздухът в момента убива всичко красиво :D :x
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот mimeto90 » 28 Яну 2015, 15:00

И аз залагам на ориза и на това, че може би кожата им се поддържа много по-лесно, отколкото тази на европеидната раса? :?:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот Snejna » 28 Яну 2015, 15:01

Японките наистина са много красиви, но мисля, че по-скоро ни се показват само красавиците, както навсякъде и там си има гнили ябълки. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот mangusta » 02 Фев 2015, 17:00

Snejna написа:Японките наистина са много красиви, но мисля, че по-скоро ни се показват само красавиците, както навсякъде и там си има гнили ябълки. :lol: :lol: :lol:

Хаха добре го измисли, не съм точно на това мнение, но да, нормално е да има и японки, като цяло азиатки с лоша кожа, предвид колко им е чист въздуха :D :D Но донякъде и аз залагам на расовия белег. ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот S_Milenska » 04 Фев 2015, 13:12

МИсля, че и храната е много важна, там ядат доста полезна храна и морски дарове, ние тук ядем боклуци.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот Andrey » 04 Фев 2015, 14:53

Snejna написа:Японките наистина са много красиви, но мисля, че по-скоро ни се показват само красавиците, както навсякъде и там си има гнили ябълки. :lol: :lol: :lol:

И аз съм склонен да вярвам в гнилите ябълки, ходил съм в тея азиатски страни, точно в Япония, искам да ви кажа че всичко е мит ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот Krum » 04 Фев 2015, 15:46

На японците им е ген според мен, вярно че има някои, които дават мило и драго за да се грижат за кожата си ежечасно.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот silver933 » 05 Фев 2015, 14:34

Krum написа:На японците им е ген според мен, вярно че има някои, които дават мило и драго за да се грижат за кожата си ежечасно.

Те повечето са младолики, сякаш повечето изглеждат на по 20 години, а са на 40 да речем, не е честно!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква е тайната на японките за красива кожа – какви предположения сте чували?

Мнениеот mix_twix » 11 Фев 2015, 12:02

мисля, че до голяма степен се дължи на факта, че се хранят супер здравословно, а именно там ядат много морски дарове и наистина е друга работа :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron