Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот red_eyes » 18 Фев 2015, 12:13

Налага ми се да започна работа и тези дни пуснах CV-та, а сега чакам. Тъй като дълго време не съм работила, а и не съм на 20 години, притеснявам се много силно как ще се справя!

Искам да си придам увереност, но като се замисля, все не виждам на какво отгоре! Това, че съм с две висши образования, някак може и да не помогне, като се има предвид за какво иде реч в днешния свят!
confidence.jpg
confidence.jpg (12.69 KiB) Прегледано 2382 пъти
Най-накрая искам и аз да се видя като лъв, а не да мяукам наляво и дясно, :evil: но увереността не се копае, не зная как бих могла да си я придам, когато имам най-силна нужда от нея!

Дали има някакви трикове, които се използват по този повод :roll: Някой си казват наум Можеш! :D има и от народното творчество такива - Мечка страх, мен не страх... в крайна сметка не мисля, че това би повдигнало самочувствието ми и може да ми придаде увереност, вие как го постигате? :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот dessiblond » 18 Фев 2015, 12:19

Направи списък на плюсовете си, а и не забравяй да провериш фирмите, в които си кандидатствала, за да не се окажеш неподготвена, смятам, че това би трябвало да ти донесе известно спокойствие и увереност!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот annydance » 18 Фев 2015, 12:20

Не трябва да се поддаваш на негативните чувства, това според мен може да направи всеки човек уверен - позитивното мислене! Изправи се, оправи походката си, бъди смела! ;)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Harmony » 18 Фев 2015, 12:23

Приемайки всичко на шега, смятам, че ще се чувстваш по-уверена и спокойна, както казват хората покрай шегата ще си кажете и истината с работодателя и все пак не бъди лигла и това не се харесва :D
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот S_Milenska » 18 Фев 2015, 12:29

Нямам никакви трикове, просто съм наясно с какво държание трябва да съм в определени ситуации, не мисля, че е трик някакъв.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Snejna » 18 Фев 2015, 13:23

Не го правя да си призная не страдам от липса на увереност, просто съм реалист и гледам на себе си правилно, мисля че е достатъчно да се оценяваме правилно и така със сигурност няма да ни липсва нашата доза увереност ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Andrey » 18 Фев 2015, 13:36

е как, казвам си, че съм супер и това е и най-вече няма какво да губиш! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Kremiliya » 18 Фев 2015, 14:22

ПРосто си кажи, че си супер и няма кой за какво да е по-долу от теб! Дай всичко от себе си и това е, няма какво да му мислиш, няма какво да загубиш, можеш само да спечелиш!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Anka » 19 Фев 2015, 19:17

Казвам си, че съм номер едно и това е, в повечето случаи няма какво да се губи, остава само да си придадем малко лъжлива важност и да отидем да свършим нещата :Р
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои са триковете, с които бързо си придавате увереност?

Мнениеот Malina » 19 Фев 2015, 19:50

Обличам се добре, минавам през фризьор и готово отивам на интервю! :)))))))
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта