Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Anka » 19 Мар 2015, 17:06

Няма как да не ви се оплача! :( Преместих се да живея до приятеля ми и всичко е цветя и рози, но работата е там, че точно до блока има една църква! :!: Всяка сутрин се будя така: :x

angry woman.jpg
angry woman.jpg (19.84 KiB) Прегледано 849 пъти

Ужасно е, повярвайте ми! :evil: Използвах какво ли не, но вече се замислям и за тапи за уши, никога не съм ползвала и не знам до колко вършат работа! :!:
Истината е, че се замислям дали вече да не се махам от там, а приятелят ми няма да го приеме толкова добре. :| Чудя се дали наистина ще ми помогнат тапи за уши, убиват ли или се спи удобно с тях, има ли опасност от възпаления на ушите ми? :?: Макар че съм съгласна на всякакви съвети как да се отърва от ужасния шум на камбаните – всяка сутрин точно по часовник в 6:40ч! :!: :!: :evil: Но сякаш най-голяма ми е надеждата в тези тапи за уши, затова питам дали някой е ползвал тапи за уши, а вършат ли работа наистина? :?: :?: :?:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Elica » 19 Мар 2015, 17:27

Не знам дали ще ти помогнат тапите за уши, но мисля, че са напълно безопасни и спокойно можеш да спиш с тях, стига да не ти убиват, но това си е до ухо! :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2015, 17:56

Тапите за уши със сигурност ще те спасят от неприятния шум, който те тормози, но чак камбаните дали ще заглушат не знам :)) Пробвай!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Slavena » 19 Мар 2015, 18:09

Как ще го търпиш тоя шум, като не те кефи - казваш директно на приятеля си и се махаш от там, можеш ли да търпиш това безумие?! :shock:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2015, 10:42

За щастие не се събуждам много лесно и не ми трябва да ползвам тапи за уши. Според мен ще е странно да си лягаш с тапите, защото евентуално може сутринта да ти звънят камбаните ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Kaya » 20 Мар 2015, 11:29

Никога не съм използвала, винаги ми е било странно, но мисля, че ако свикнеш.. ;) И все пак камбаните не са ли много шумни, дали тапите биха помогнали?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот silver933 » 20 Мар 2015, 12:17

Сменяй блока направо! Няма какво да му мислиш, кажи му, че е време да си намерите спокойно място, ако иска да имате деца, представи си как тооочно го приспиваш след дълга и уморителна нощ и камбаните пробуждат бебето и се започва отначало! бягай, докато е време. :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Rali_hr » 20 Мар 2015, 13:28

Не знам, но ще си много забавна да си спиш и с тапите за уши! :) Представям си как милия иска нещо.. а тиии.. нищо не чуваш! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:21

silver933 написа:Сменяй блока направо! Няма какво да му мислиш, кажи му, че е време да си намерите спокойно място, ако иска да имате деца, представи си как тооочно го приспиваш след дълга и уморителна нощ и камбаните пробуждат бебето и се започва отначало! бягай, докато е време. :lol: :lol: :lol:

Голяма картинка обрисува, предполагам ги отказа вече и деца да имат и на тапи за уши да се надяват .. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ползвали ли сте тапи за уши, а вършат ли работа?

Мнениеот Krum » 20 Мар 2015, 15:04

хехехех :) И аз съм живял едно джамия беше много забавно, само че там поне се молят вечер.. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта