Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

Мнениеот ivankak » 22 Мар 2015, 20:03

Здравейте. Аз съм момиче от Пловдив на 16 години и се занимавам с волейбол, но искам да започна да се занимавам по-профисионално. Искам да се пробвам да тренирам във ВК Марица, но не съм наясно дали момиче, което не е напреднало в този спорт, а е още начинаещо, дали може да се запише да тренира там, защото аз се определям като девойки младша възраст и не знам дали приемат начинаещи. Ако има запознати с това, ако може да ми обяснят. Благодаря предварително! :oops: :lol:
ivankak
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Мар 2015, 20:00

Re: Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2015, 20:42

Еха, супер! :) Браво на теб, че си се решила на такава крачка. За съжаление аз не мога да ти помогна, но се надявам, че все ще се намери някой, който може да ти помогне! :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

Мнениеот M.Tasheva » 23 Мар 2015, 15:43

Най-добре е да намериш телефон и да се обадиш, за да видиш как стоят нещата, а също може да поискаш съвет от учителя ти по физическо на какво ниво си и дали ще те допуснат до твоята си възрастова група - Девойки младша до 17 години :idea: Оттам нататък може да попиташ дали ще е удачно да тренираш, така че да си наваксаш, та дори и да не е в твоята възрастова група :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Мар 2015, 16:48

Еха, супер! :))) Обади се по телефона и ни дръж в течение. ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25


Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта