С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Bambaa » 15 Апр 2015, 11:02

Привет, момичета! :)
Пак имам зор и ви пиша, за да искам помощ! :) В понеделник се боядисах тъмно червено, тъй като преди това бях искрящо червена :idea: Лошото е, обаче, че съм отвикнала да се боядисвам с по-тъмни бои и въобще не съобразих, сега съм омазана и то здравата :lol:

Втори път си мих косата това няма падане, не зная как да си премахна боята за коса от скалпа, плюс това съм си омазала и ушите, но като не си вдигам косата е добре :lol: Не съм вярвала, че този цвят може да е толкова упорит, колкото и черния :o :shock:
tumblr.jpg
tumblr.jpg (64.57 KiB) Прегледано 2888 пъти
Надявам се да кажете с какво да премахнем боята за коса от скалпа, тъй като вече пробвах с много търкане с различни продукти, с ексфолиант, но нищо не даде ефект!
Не мога да си обясня как хората се боядисват, а след това косата и скалпа изглеждат нормално :?: :shock:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Коцева » 15 Апр 2015, 11:03

Аз хубаво си се омазвам с мазно кремче и тогава започвам да се боядисвам, иначе с пепел от цигара знам, че се маха боята, като на едно влажно памуче се слага пепелта и започваш да търкаш :idea: :roll:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Mamacita » 15 Апр 2015, 11:08

На следващото миене не смятам, че ще има и следа, то ако държаха толкова много боите, цена нямаше да имат :idea: :D
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Elica » 16 Апр 2015, 13:53

Аз също знам, че се почиства с оцет, но не ми се е налагало да пробвам :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Neven498 » 16 Апр 2015, 14:32

Преди да се боядисаш, винаги мажин с вазелин участъците, които можеш да изцапаш. Много лесно се отмива после. :)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Леля Живка » 16 Апр 2015, 14:35

Neven498 написа:Преди да се боядисаш, винаги мажин с вазелин участъците, които можеш да изцапаш. Много лесно се отмива после. :)

това е много хитра идея, ще го пробвам задължително :))
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Snejna » 16 Апр 2015, 15:16

Нямам идея как може да се махне, с какво ли не съм търкала, има някои много упорити, а с пепел никога не съм успявала! :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот donni » 24 Апр 2015, 12:26

Neven498 написа:Преди да се боядисаш, винаги мажин с вазелин участъците, които можеш да изцапаш. Много лесно се отмива после. :)

Ами като си намажеш челото, където имаш бебешки коси, самите косички боядисват ли се, заради такива опасения никога не съм пробвала това с вазелина :idea:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Snejna » 24 Апр 2015, 12:57

Вчера се боядисвах и го пробвах този метод с вазелина и наистина се получи, намазах си ушите и челото, там винаги съм най-омазана и много добре стана и се изчистих много бързо! :) Този трик трябва да започнат да го прилагат и по фризьорските салони. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: С какво да премахнем боята за коса от скалпа?

Мнениеот Леля Живка » 24 Апр 2015, 14:36

Snejna написа:Вчера се боядисвах и го пробвах този метод с вазелина и наистина се получи, намазах си ушите и челото, там винаги съм най-омазана и много добре стана и се изчистих много бързо! :) Този трик трябва да започнат да го прилагат и по фризьорските салони. :mrgreen:

Но и мен ме притесняват тези странични косъмчета, там имам доста бели, какво правите с тях, особено покрай ушите имам такива тънки? :roll:
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта