Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.
Правила на форума
Добави отговор

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

02 Юли 2015, 14:29

кора-бия написа:бе май с опъване става ама е по-добре да си намерите някоя жена дето да върши тая работа а не вие да се занимавате с тва :)

И това искате жените да го свършат, може ли пък всичко да е женска работа, поне сами се грижете за егото си. :lol:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

02 Юли 2015, 16:38

Ако бях мъж по-скоро мисълта ми щеше да е насочена към това да се науча да си върша по-добре работата от това да се чудя как да уголемя достойнството си :?

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

02 Юли 2015, 16:40

Бреййй! :) Така ли стават нещата бе, хаха, значи затова в тийн годините най-много растат на момчетата инструментите, от много ръкопашни упражнения. :lol: :lol: :lol:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

10 Юли 2015, 15:24

Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

10 Юли 2015, 16:29

dinkog написа:Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.

така е брат, тва дето ти е дадено от горе е най-доброто а и работи пушката безотказно! :mrgreen:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

10 Юли 2015, 16:43

кора-бия написа:
dinkog написа:Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.

така е брат, тва дето ти е дадено от горе е най-доброто а и работи пушката безотказно! :mrgreen:

Така или иначе не знаеш, в кой момент ще те изостави пушката, по-добре е да я използваш пълната мощност без особени почивки :lol:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

11 Юли 2015, 07:48

То дойде ли времето пушката да ме изоставя се надявам, че до тогава ще имам поне внуци, че иначе хич няма да е готина работата. :lol:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

12 Юли 2015, 07:34

Аз си мисля, че главният проблем на малките пениси се крие в главните глави на мъжете! :lol: Голям комплекс е за повечето мъже размера на достойнството им, макар че повечето жени не биха обърнали огромно значение.

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

13 Юли 2015, 10:40

Аз съм имала много добри преживявания с мъже с по-малък размер, а имах един доста надарен приятел, с него не ми харесваше секса толкова много, така че .. размера не е всичко! :) Но ако ще е увеличение, то по-добре да е с упражнения, каквито е казал Локумът. Не е като да се мажат с нафталин, както правят братята роми. :mrgreen:

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

14 Юли 2015, 12:40

Pipilota написа:Аз съм имала много добри преживявания с мъже с по-малък размер, а имах един доста надарен приятел, с него не ми харесваше секса толкова много, така че .. размера не е всичко! :) Но ако ще е увеличение, то по-добре да е с упражнения, каквито е казал Локумът. Не е като да се мажат с нафталин, както правят братята роми. :mrgreen:

То само с нафталин остава, тея не са добре изобщо.. ;) Директно влизаш с единия крак в гроба :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5