Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Harmony » 21 Апр 2015, 10:44

Привет! :)
Не само искам да се похваля, но и имам нужда от помощ, та - започвам работа в детска градина и мисля, че ще се наложи да направя изследване за чревни паразити!

Досега не съм усетила някакви неразположения, но човек никога не знае и затова мисля да се подсигуря! :) Чух, че има някакви домашни лекове с цитруси за изчистване на организма от чревни паразити и мислих да опитам, пак казвам, за всеки случай, иначе ще ми е безкрайно неудобно, ако резултатите излязат положителни :oops: :oops:
767.jpg
767.jpg (16.09 KiB) Прегледано 1830 пъти
Една от рецептите, който ми попадна за домашен лек, който спомага за изчистване на организма от чревни паразити, беше с грейпфрут и лъжица зехтин :idea: Много се надявам да ми дадете акъл, аджеба, това ще подейства или не, ако пък ви звучи по-скоро като витаминозна бомба и нищо друго според вас какво може да даде добри резултати? :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот LEILA » 21 Апр 2015, 10:50

Ами не ти пречи да опиташ, със сигурност ще подсилиш организма си, за това няма спор, иначе, честита ти работа и ще е добре да кажеш след това за резултата, понеже става това и за деца, а в един момент моите диванета, като се наложи да ги пусна на детска градина, си мисля да им мина по един такъв витаминозен курс, само да ми споделиш точната рецепта, ако може :)
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот MollyDolly » 21 Апр 2015, 10:53

Ти да видиш, имала съм си колежка във форума без да съм знаела :) На мен ми звучи обещаващо - грейпфрут и зехтин, но е редно да се консултираш, ако пиеш разни лекарства, понеже съм чувала, че взаимодейства понякога :idea: :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Kremiliya » 21 Апр 2015, 10:58

Все пак е хубаво да си направиш изследвания, има много народни методи за справяне с паразитите, не знам защо бързаш да се подсигуряваш, така или иначе ясно е, че няма да ти навреди, но като цяло е добре да се изследваш адекватно. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Rali_hr » 21 Апр 2015, 11:39

Нямам идея, по-скоро предполагам, че ще имат някакъв малък ефект, а не особено голям и значителен. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот nadqta » 23 Апр 2015, 16:39

Чух, че някой казваше, че това може да стане със симбиотици, но не съм убедена, те само регулират това, което е вече налично!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Lisica » 23 Апр 2015, 17:15

За мен е много опасно това, все пак ако имаш чревни паразити хич не е шега работа това, че да се надяваш да прикриеш работите по такъв начин, по-добре ако има защо да имаш съмнения да си направиш чисти изследвания и след това да му мислиш, ако има нужда и проблем.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Harmony » 30 Апр 2015, 16:10

Lisica написа:За мен е много опасно това, все пак ако имаш чревни паразити хич не е шега работа това, че да се надяваш да прикриеш работите по такъв начин, по-добре ако има защо да имаш съмнения да си направиш чисти изследвания и след това да му мислиш, ако има нужда и проблем.

Абе жена, ти четеш ли :?: :!: Пиша, че ще го направя за всеки случай това пречистване, тъй като задължително ще ми правят изследвания, не съм ти казвала, че се чудя как да се скатая щото имам глисти и си ги кътам, защото не искам да се разделям с тях! :lol: :lol:
Иначе започнах с една грейпфрутова чистка, хем приятно, хем полезно, та да видим! :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот Lisica » 18 Май 2015, 16:02

Аз го казвам по принцип не се шашкай много, жена ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Действат ли домашните лекове за изчистване на организма от чревни паразити?

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2016, 10:26

Какво стана, пречисти ли се от паразитите с грейпрфрут?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron