Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот niya_mazova » 15 Май 2015, 17:00

С интересни неща се сблъсквам в последно време и Кундалини е едно от тях. Не зная дали
много хора са чували за този вид енергия, която при повечето хора е заспала или поне не
се събужда достатъчно често, за да ни бъде от помощ.

Виждам хора, които са перманентно изморени, не знаят как да се лекуват от хроничната
умора, та и аз съм така, една от тях, затова реших да потърся решение в тялото си и да
се вгледам в него, вместо да се чудя какви хранителни добавки да пия :idea:

Ама май не се оказва толкова лесно събуждането на Кундалини енергията, затова съм тук,
да ме открехнат по-запознатите - как да събудим този тип енергия, за да започне да работи
в наша полза и да ни лекува? :roll:

Всъщност това, което разбрах за симптомите на събуждане на самата енергия е, че с е крият
в лек дискомфорт, затопляне, главоболие... и други подобни :idea:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот donni » 15 Май 2015, 17:08

Смятам, че никой енергия не може да събуди тялото ти, така че да започне да функционира нормално, ако ти самата не се погрижиш за него! А за Кундалини само съм чела, но в доста по-различен смисъл и посока... :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот BeenieGal » 15 Май 2015, 17:12

До колкото съм чела имаше някаква женска и мъжка Кундалини енергия, която в процеса на бебеправето се слива и протича през телата на двамата партньори, имахме една доста интересна книга у дома, трябва да я потърся пак :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот viking » 15 Май 2015, 17:14

BeenieGal написа:До колкото съм чела имаше някаква женска и мъжка Кундалини енергия, която в процеса на бебеправето се слива и протича през телата на двамата партньори, имахме една доста интересна книга у дома, трябва да я потърся пак :D

Досега смятах тези неща за измислици, ама ще взема да има повярвам, щом нещата стигнаха до бебеправенето, стана интересно :D А за сефте чувам това кундалини :roll:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Май 2015, 07:53

Не вярвам всичко това да е от заспала енергия! :) Със сигурност и друго има, което да оправдава умората. Не мисля, че някакви измислени енергии биха свършили работа, то само като се замислим, някоя йога правила секс и си усетила енергиите, моля ти се! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот silver933 » 17 Май 2015, 09:52

rabotnata pchela написа:Не вярвам всичко това да е от заспала енергия! :) Със сигурност и друго има, което да оправдава умората. Не мисля, че някакви измислени енергии биха свършили работа, то само като се замислим, някоя йога правила секс и си усетила енергиите, моля ти се! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ммхм! Аз също не вярвам в енергии и алабала. Но всеки има право да изповядва каквато си глупост пожелае :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот gomez123 » 21 Май 2015, 16:48

Как може да се присмивате на неща, които не разбирате, не казвам, че аз ги разбирам, :D но ще ми е интересно да видя за какво иде реч :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Май 2015, 08:49

gomez123 написа:Как може да се присмивате на неща, които не разбирате, не казвам, че аз ги разбирам, :D но ще ми е интересно да видя за какво иде реч :idea:

Кундалини не се вижда, тя се усеща!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот LaCoquine » 26 Май 2015, 14:14

Monika_Spasova написа:
gomez123 написа:Как може да се присмивате на неща, които не разбирате, не казвам, че аз ги разбирам, :D но ще ми е интересно да видя за какво иде реч :idea:

Кундалини не се вижда, тя се усеща!

И ти какво усещаш?
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Как да събудим Кундалини енергията, така че да започне да ни лекува?

Мнениеот penny » 03 Окт 2016, 16:38

Как се събужда тази енергия?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron