Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот MollyDolly » 15 Юни 2015, 16:03

Скоро попаднах на статия за намагнетизираната вода и пишеше, че помага за толкова много неща, че на човек няма как да не му се прииска да си прави :mrgreen:
Обикновено често страдам от главоболие и безсъние, като пак там пишеше, че магнитите помагат за тези неща поотделно, а реално водата като я приемаш вътрешно и си помага за всичко :idea:
glass.jpg
glass.jpg (10.99 KiB) Прегледано 1644 пъти
Чувала съм за магнитни гривни против високо кръвно, че наистина помагат, та тези магнити на чашата изглеждат точно като магнитни гривни :!:
Та си мисля, да направя нещо като опит за лечение с тази намагнетизирана вода, ама се чудя какви магнити да използвам и кои от видовете ще се достатъчно силни, за да намагнетизират една кана или бутилка с вода? :roll:

Вие правили ли сте си опити за лечение с намагнетизирана вода и смятате ли, че има желания ефект :roll:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот lini_leni » 15 Юни 2015, 16:06

Ами би трябвало да има ефект, най-малко, че водата се алкализира по този начин, но е добре май да се обърнеш към специалист ако имаш и други оплаквания, за да не се задълбочат :idea:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот draga.mihova » 15 Юни 2015, 16:10

Сещам се, че преди време бяха станали модерни тези магнитните колани и ленти за глава, може и да са имали ефект, но сега ми звучат като измишльотина, включително и намагнетизираната вода, може и да има ефект :?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот Kremiliya » 15 Юни 2015, 16:13

Със сигурност има специализирани чаши или шишета за целта, пробвай и си купи такива направо, и аз бих изпробвала този вариант, хубаво е да се пие специална вода.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот Mauritius » 16 Юни 2015, 14:13

Kremiliya написа:Със сигурност има специализирани чаши или шишета за целта, пробвай и си купи такива направо, и аз бих изпробвала този вариант, хубаво е да се пие специална вода.

За теб какво е специална вода, наричаш ли я по някакъв начин, понеже и това съм чувала, че правят хората :roll:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот mix_twix » 16 Юни 2015, 15:16

Какви са тези глупости - магнитна вода и какво ли още не?! Пълна лудница. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Юни 2015, 19:18

mix_twix написа:Какви са тези глупости - магнитна вода и какво ли още не?! Пълна лудница. :mrgreen:

И на мен ми е тотално ала бала цялата история, но хората си вярват.. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот dejavu » 17 Юни 2015, 10:40

rabotnata pchela написа:
mix_twix написа:Какви са тези глупости - магнитна вода и какво ли още не?! Пълна лудница. :mrgreen:

И на мен ми е тотално ала бала цялата история, но хората си вярват.. :)

Добре де, като не сте ок с тази тема, защо пишете в нея, явно ви е било интересно и сте я отворили, така че не се извинявайте, а и защо да не действа, имате ли доводи?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Правили ли сте опити за лечение с намагнетизирана вода?

Мнениеот Lollipop » 17 Юни 2015, 16:51

А какви са доводите, че действа? :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта