Да си направим ретро прически сами?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот borkova » 22 Окт 2015, 15:42

Много си падам по този стил и все повече започнах да навлизам в него, някак неусетно гардеробът ми се измени доста, затова ми се иска и да се постарая да вкарам косата си в някакъв приличен ред.

Разбира се, че нямам време за сложни прически, ролки, безумни къдрици, които да правя с часове, но този вариант, например,
retro-hairstyles-9.jpg
retro-hairstyles-9.jpg (46.56 KiB) Прегледано 1294 пъти
ми изглежда доста приемлив, сравнително бърз и тоооолкова ретро! :D

Не зная дали е възможно да си направя нещо такова сама, което да издържи цял работен ден... затова се надявам да ми дадете някакви лесни идейки, с които да постигам тази визия, но и да издържа цял ден, тъй като косата ми има особената склонност да си шава накъдето реши!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот Pipilota » 22 Окт 2015, 16:34

На мен не ми харесват тези навити бретони, напрво са ужасни :)) Не мисля, че в момента биха били приети добре :?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот Bambaa » 22 Окт 2015, 16:40

Предполагам не е особено трудно, трябва ти повечко време и практика, докато си изградиш маниер за направата, особено за косата, която остава отзад!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот dDedov » 22 Окт 2015, 17:08

Pipilota написа:На мен не ми харесват тези навити бретони, напрво са ужасни :)) Не мисля, че в момента биха били приети добре :?

Аз пък този тип дами ги намирам за адски секси, но много зависи и от жената и от косата й, обикновено не обичам да имат хиляда глупости по косите си, тъй като все ме е страх, че мога да им направя нещо :|и после да ми мрънкат защо така съм направил
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот nadqta » 23 Окт 2015, 12:52

Ретро прическите са трудна работа, особено ако искаш да изглеждат наистина добре за дълго... обикновено може да прихванеш с фибичка или две, преди да изглежда все едно си пронизана със стрели в главата, но много рядко може да се застопори това положение през целия ден.
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот puhcheto » 23 Окт 2015, 14:46

nadqta написа:Ретро прическите са трудна работа, особено ако искаш да изглеждат наистина добре за дълго... обикновено може да прихванеш с фибичка или две, преди да изглежда все едно си пронизана със стрели в главата, но много рядко може да се застопори това положение през целия ден.

:lol: :lol: Това за стрелите ми хареса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: и въпреки това не съм съгласна, че винаги се виждат. Не мисля, че е нещо кой знае какво, все пак винаги може да си вдигнеш косата на конска опашка и да направиш една лимба отпред прикрепена с фиби :idea:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Окт 2015, 15:14

nadqta написа:Ретро прическите са трудна работа, особено ако искаш да изглеждат наистина добре за дълго... обикновено може да прихванеш с фибичка или две, преди да изглежда все едно си пронизана със стрели в главата, но много рядко може да се застопори това положение през целия ден.

С много лак и професионална помощ може, но наистина сами не знам. :) Имах една позната, която изглеждаше като от филм от 70-те. Беше плашеща. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот Bambaa » 25 Окт 2015, 18:40

rabotnata pchela написа:
nadqta написа:Ретро прическите са трудна работа, особено ако искаш да изглеждат наистина добре за дълго... обикновено може да прихванеш с фибичка или две, преди да изглежда все едно си пронизана със стрели в главата, но много рядко може да се застопори това положение през целия ден.

С много лак и професионална помощ може, но наистина сами не знам. :) Имах една позната, която изглеждаше като от филм от 70-те. Беше плашеща. :roll:

Хаха да, особено много зависи, но зависи какво те плаши теб... иначе не смятам, че на мен би повлияло, както на теб, а относно професионалната помощ... ти бъзикаш ли се?!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот magda » 26 Окт 2015, 15:57

Смятам, че ретро прическите са красиви, но не са за ежедневието ни, по-скоро само за поводи и в такива случаи защо да не се поглезим и да отидем на прическа за една класическа винтидж прическа :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Да си направим ретро прически сами?

Мнениеот Pipilota » 21 Дек 2015, 13:41

magda написа:Смятам, че ретро прическите са красиви, но не са за ежедневието ни, по-скоро само за поводи и в такива случаи защо да не се поглезим и да отидем на прическа за една класическа винтидж прическа :idea:

Точно, ако всеки ден си ходиш така е странно наистина, ретро прическите са супер ангажиращи, а в момента колкото по-лежарно толкова по-добре. :) Освен разбира се, ако не търсиш подобен ефект целенасочено.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта