Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот mimeto90 » 17 Дек 2015, 15:21

От 3 години сме с приятеля ми и вече се усеща, че и от двете страни сексуалното привличане не е такова, каквото беше, изчезна просто.

Не вярвах на тези неща, но е много гадно, обичам го човека, но не усещам нищо друго като страст, като сексуално привличане. Опасявам се да му споделя, за да не се почувства наранен и изоставен, но виждам, че и при него стоят така нещата...
Според вас на какво се дължи, защо толкова скоро и то, докато се обичаме толкова силно, то сексуалното привличане и желание се изпариха и от двете страни... На какво се дължи и възможно ли е да бъде възвърнало или как се намери начин, че да не се случват по този начин занапред? :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот Локумът » 17 Дек 2015, 15:36

3 години са доста време, а това, че вече не ви се ще да се търкалете под чаршафите значи, че не това е твоя човек и е време всеки да си ходи там, от където е дошъл. :oldtimer:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот mimeto90 » 17 Дек 2015, 16:13

Локумът написа:3 години са доста време, а това, че вече не ви се ще да се търкалете под чаршафите значи, че не това е твоя човек и е време всеки да си ходи там, от където е дошъл. :oldtimer:

Сигурно е така, ама как със следващия човек в живота ми ще се развият нещата, за да не се стига до тук?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот miron » 17 Дек 2015, 17:29

mimeto90 написа:
Локумът написа:3 години са доста време, а това, че вече не ви се ще да се търкалете под чаршафите значи, че не това е твоя човек и е време всеки да си ходи там, от където е дошъл. :oldtimer:

Сигурно е така, ама как със следващия човек в живота ми ще се развият нещата, за да не се стига до тук?

КОгато си намериш подходящия човек нещата се получават, без дори да полагаш усилие. ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот MerryPop » 17 Дек 2015, 17:37

ЯВно това е някакво естествено развитие, ама по-добре така на приливи и отливи, а не да се отреже изведнъж с нож... по-добре според мен е да изчакаш малко и тогава!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот Rali_hr » 17 Дек 2015, 17:57

MerryPop написа:ЯВно това е някакво естествено развитие, ама по-добре така на приливи и отливи, а не да се отреже изведнъж с нож... по-добре според мен е да изчакаш малко и тогава!

НЕ съм съгласна, ако изкарат месец- два без секс то направо е равностойно на самоубийство. По-добре да се разделят или да правят секс на сила. :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2015, 10:27

От колкото време не правите секс? Време е да се разделите и го направи по-бързо, преди всички да ви заклеймят като асексуални и абсолютни деградета. :mrgreen: Бързичко приключвайте едни с друг и бягайте, няма защо да спасявате връзка.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот LaCoquine » 18 Дек 2015, 11:22

Нормално е това "омръзване" скоро попаднах на двойка, която редовно казват, че си правят суинг срещи и то от години или направо си канят други партньори, което беше доста интересно, но и шокиращо, тъй като те са 50+ :shock: :shock:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот Malina » 18 Дек 2015, 12:23

LaCoquine написа:Нормално е това "омръзване" скоро попаднах на двойка, която редовно казват, че си правят суинг срещи и то от години или направо си канят други партньори, което беше доста интересно, но и шокиращо, тъй като те са 50+ :shock: :shock:

Интересно ми е къде ги намират, доста е странно, честно да си призная. Не знам някога дали бих се съгласила на подобно забавление с една тумба странични хора, но може би с времето точно от това се нуждаят двойките. Но не мисля, че това е опция за млада двойка, а и връзка от 3 години да се почне поделянето на партньори... :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо толкова скоро изчезна сексуалното привличане в двойката?

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 15:12

Malina написа:
LaCoquine написа:Нормално е това "омръзване" скоро попаднах на двойка, която редовно казват, че си правят суинг срещи и то от години или направо си канят други партньори, което беше доста интересно, но и шокиращо, тъй като те са 50+ :shock: :shock:

Интересно ми е къде ги намират, доста е странно, честно да си призная. Не знам някога дали бих се съгласила на подобно забавление с една тумба странични хора, но може би с времето точно от това се нуждаят двойките. Но не мисля, че това е опция за млада двойка, а и връзка от 3 години да се почне поделянето на партньори... :roll:

Поделяне? Ти не притежаваш никого, та да го заделяш за себе си, така че малко куца това като теория, а реално има доста хора, които правят такива неща и са си напълно нормални като личности, аз лично познавам такива и съм изумена, че правят такива неща и го споделят, но те и споделят леглото си с повечко хора. :smile: :smile:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта