Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми
Правила на форума
Добави отговор

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

06 Юни 2016, 11:52

Едва ли по време на секс можеш да направиш ясно разграничение на всяка отделна миризма на партньора ти. Получава се коктейл от миризми, който въздейства по време на акта. Когато не е стимулиран сексуално човек не мисля, че излъчва онзи специфичен аромат или поне не е толкова силен. Все пак от едно и също място излизат всички - от потните жлези. Много научно стана :grin: .

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

14 Юли 2016, 15:53

Важно е миризмите да са готини и да събуждат желание за секс. :)

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

14 Юли 2016, 17:02

Аз честно да ви кажа, предпочитам да усещам миризма на парфюм, сапун или афтършейф, отколкото естествена миризма. Те ми правят по-голямо впечатление. Дават ми чувство за чистоплътност.

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

14 Юли 2016, 17:24

pravilno написа:Аз честно да ви кажа, предпочитам да усещам миризма на парфюм, сапун или афтършейф, отколкото естествена миризма. Те ми правят по-голямо впечатление. Дават ми чувство за чистоплътност.

Егати, а самите вие нямате ли естествен аромат, или сте само парфюм и пудра?

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

15 Юли 2016, 09:06

Лятото в градския автобус на доста естествени миризми се наслаждаваме :lol: . Там ако ползваха всички пудра и парфюми! Ех, мечти! Иначе в спалнята естествената миризма винаги въздейства заедно с всички останали компоненти, нужни за добро изживяване :wink: .

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

18 Юли 2016, 13:47

lussy написа:Лятото в градския автобус на доста естествени миризми се наслаждаваме :lol: . Там ако ползваха всички пудра и парфюми! Ех, мечти! Иначе в спалнята естествената миризма винаги въздейства заедно с всички останали компоненти, нужни за добро изживяване :wink: .

Това в градския транспорт е друго, няма общо с ароматите, които имаме в една по-романтична обстновка. :)

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

18 Юли 2016, 15:24

Тва е, че хората бъркат двете неща - миризмата на пот, не мръсно, на вмирисано и некъпано и аромата, който си имаме и който долавяме в другия чисто животински.. :twisted:

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

21 Юли 2016, 12:06

Локумът написа:Тва е, че хората бъркат двете неща - миризмата на пот, не мръсно, на вмирисано и некъпано и аромата, който си имаме и който долавяме в другия чисто животински.. :twisted:

Прав си, а в природата ни е заложено да усещаме, дории подсъзнателно тези миризми и те да ни възбуждат. :)

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

26 Юли 2016, 16:29

Спомняте ли си кога за последно сте долавяли естествения мирис на човек, както казвате, по животински? Аз нямам скорошен спомен, улавям или пот, или парфюм.

Re: Възбуждат ли естествените миризми партньора?

29 Сеп 2016, 14:59

Да, разбнира се, снощи! :) когато допреш нос в половинката си усещаш нещо специалноа, което нито е парфюм,. нито е пот! :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3