Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
Правила на форума
Добави отговор

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

25 Юли 2016, 12:23

Аз се мажа по цялото тяло, защото и през дрехите проникват вредните лъчи, особено както ходим с полупрозрачни и прозрачни дрехи.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

25 Юли 2016, 15:22

Взех си за след слънце сега на биодерма и съм доволна, добре ми изглежда, вие какво друго може да препоръчате/

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

26 Юли 2016, 11:27

exotic написа:Аз се мажа по цялото тяло, защото и през дрехите проникват вредните лъчи, особено както ходим с полупрозрачни и прозрачни дрехи.


Със за след слънце ли? Аз си се мажа с лосиони за хидратация. А за след слънце само по откритите части, ако е имало слънце.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

26 Юли 2016, 12:28

Млякото за след слънце не се ли ползва след плаж например, когато си се пекал и го мажеш да ти успокои кожата? Защо се мажете като излизате например? Тогава не трябва ли да се ползва слънцезащитен?

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

26 Юли 2016, 14:03

ramimni написа:Млякото за след слънце не се ли ползва след плаж например, когато си се пекал и го мажеш да ти успокои кожата? Защо се мажете като излизате например? Тогава не трябва ли да се ползва слънцезащитен?

Трябва да се мажеш след като се прибереш, само че нещо се забатачиха девойките напреде. :mrgreen: :mrgreen: Преди слънцето - слънцезащитен, след прибиране - баня и за след слънце.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

26 Юли 2016, 15:43

тази година за първи път ползвам крем за след слънце. ;) Мъжът ми онзи ден беше на басейн с малкия и изгоря, като се прибраха го намазах с крема на местата, на които беше изгорял.
Малкия не беше изгорял, той има тен. В неговия случай трябва ли да се маже кожата? :roll:

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

27 Юли 2016, 14:15

rabotnata pchela написа:тази година за първи път ползвам крем за след слънце. ;) Мъжът ми онзи ден беше на басейн с малкия и изгоря, като се прибраха го намазах с крема на местата, на които беше изгорял.
Малкия не беше изгорял, той има тен. В неговия случай трябва ли да се маже кожата? :roll:


Хубаво е да го намажеш. Нищо, че не е изгорял, млякото ще му хидратира кожичката и ще му е по-леко, няма да му опъва.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

27 Юли 2016, 14:16

Аз също бих го намазала, дори и да не е изгорял, за да облелкчи кожата :) Все пак е бил на директно слънце.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

27 Юли 2016, 14:46

Важно е да се мажете след слънце, кремовете съдържат вещества, необходими за заздравяване на лигавицата. Не пречи изобщо да се намажете, само ще помогне да се облекчи.

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

28 Юли 2016, 09:17

Без значение дали сме изгорели или не, след като си взема душ след плажа еднага се мажа с продукт за след слънце. Има различни варианти - мляко, лосион, крем, кой каквото му харесва. Слънцето изсушава много кожата и така като се мажем я възстановяваме.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8