Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот classy » 03 Юли 2016, 17:16

Интересува ме вашето мнение за хладилници Либхер и по-конкретно за комбинираните модели.

Това, с което ме спечелиха е био фреш системата при отделението за плодове и зеленчуци - наистина ли запазват тяхното качество по-дълго без да изсушават?
Друго, което ме интересува е защо някои модели са много по-скъпи от други, например този: http://ele.bg/archive/refrigerators-lie ... 11_comfort и този: http://technika.bg/product/8539/hladiln ... -4003.html - разликата е повече от 600лв. Това означава ли, че по-евтиният няма био фреш и другите екстри? В обявата пише, че има..

Ако сте ползвали ще се радвам да чуя мнението ви за марката като цяло,пък и за комбинираните им хладилници защото съвсем скоро мисля да купувам, като насоката е към е по-евтините модели.
classy
 
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2016, 16:20

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот PasDeDeux » 04 Юли 2016, 08:49

Имам хладилник Либхер на близо 10 години. Не мога да кажа нищо за новите им модели и био фреш системата им, но съм изключително доволна от марката. За тези години никога не съм имала проблеми, дори един ремонт не се е налагал да му се прави. Други по-нови хладилници имат антизамразяваща система, има една дупчица, през която изтича водата от вътрешността на хладилника. И когато се запуши тази дупчица, хладилникът тече навън и става локвичка пред него. При моя няма такова нещо, никога не е текал, не е и образувал лед вътре.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот Локумът » 06 Юли 2016, 14:49

Разликата наистина е голяма и си мисля, че не че няма да има останалите екстри, просто и гаранциите и материалите няма да са толкова добри, съвсем нормално, става въпрос за двойна разлика. Но Либхер са добри, ние взехме такъв хладилник преди няколко години на майка ми и е много доволна от него, не е имал проблеми. :) Не работи само на студено, като всеки хладилник.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот roksana » 06 Юли 2016, 15:39

Не се чудете хич, немско качество :smile: ! Макар че в България имат завод, в който ги произвеждат, но все пак технологията е една.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот qwerryyy » 06 Юли 2016, 16:21

roksana написа:Не се чудете хич, немско качество :smile: ! Макар че в България имат завод, в който ги произвеждат, но все пак технологията е една.

Не знаех, че имат тук завод! Иначе за мен лично Либхер сякаш скоро се наложиха на пазара.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот donni » 07 Юли 2016, 10:41

Имат край с. Радиново, Пловдивско, и доста е голям.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Трябват ми мнения за хладилници Либхер

Мнениеот qwerryyy » 16 Авг 2016, 11:46

donni написа:Имат край с. Радиново, Пловдивско, и доста е голям.

Много хубаво, да се надяваме, че качеството еп о-голямо. Макар че напоследък е съм доволна от бъулгарските стоки и продукти.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron