Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

27 Окт 2016, 10:49

tinkerbell написа:Е, щом нито от епилиране, нито от бръснене сме достатъчно доволни, какво правим? Не може и да си стоят необезпокоявани.


примиряваме се с недостатъците и си караме както си знаем :lol: .

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

27 Окт 2016, 13:38

измисляме нова мода?

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

02 Ное 2016, 23:23

Каква ще е тази мода :lol: ? Едва ли нещо може друго да се измисли - или имаш косми или ги махаш с бръснене, епилация.

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

03 Ное 2016, 12:47

Да не подценяваме технологичния гении и да се надяваме да измислят нещо улесняващо и в тази насока :smile:

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

03 Ное 2016, 13:29

Leonora написа:Да не подценяваме технологичния гении и да се надяваме да измислят нещо улесняващо и в тази насока :smile:

И аз на това се надявам и да съм жива най-вече! особено, ако се намери начин да се махат без да растат скоро след това ще е супер ;)

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

03 Ное 2016, 14:15

Може пък така да ни моделират, че да се раждат хора без косми по тялото. :eek: :lol:

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

04 Ное 2016, 12:12

но ако може да ни позасилят косата! и да внимават с миглите и веждите, тях само да ги оформят :lol:

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

04 Ное 2016, 13:12

Ще хубавеем на коси, а тялото само ще го мажем с козметика заради кожата, няма да се занимаваме с досадните косми и тяхното премахване :lol: . А това си е доста голям бонус! :wink:

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

09 Ное 2016, 12:39

Фотоепилацията и лазерната, нали малко по малко ги намаляват до минимум, забавят, а по-дребните не се и появяват повече. Не става от един път, но е добър вариант.

Re: Как махате подкожните косъмчета при честа епилация?

09 Ное 2016, 13:52

annamaria написа:но ако може да ни позасилят косата! и да внимават с миглите и веждите, тях само да ги оформят :lol:

Аз бих се съгласила и на малко засилване и на миглите, че моите са и къси и редки. :mrgreen:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4