Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания
Правила на форума
Добави отговор

Re: Въпрос за 90 дневната диета?

30 Авг 2016, 12:41

Много не закусват и се сдобиват години по-късно с диабет, високо кръвно налягане и затлъстяване, които от своя страна водят до сърдечно-съдови проблеми и инсулт. Официално доказано е. Може да не си гладен, когато станеш от сън, но по-късно огладняваш и тогава спокойно може да се закуси, но не и да се пропуска да се яде до обяд.

Re: Въпрос за 90 дневната диета?

30 Авг 2016, 15:10

Мненията, които ще прочетеш са на 90% положителни. За съжаление има доста негативи. Спазвах я един месец и сринах имунната си система. Отговори си сама на следните въпроси? Склонна ли си да ядеш месо един път на 4 дни? Протеините не се смесват в един ден. И ако обичаш мляко, което аз хапвам всеки ден, избираш- месо, след 4 дни мляко и т.н. За значението на протеините няма да говоря-има достатъчно информация в нета. Никой не споменава, че изключването на мазнини (олио, зехтин) пречи на усвояването на масно-разтворимите витамини. Така, че ти дефакто се лишаваш от тях. А те са много важни.
http://www.bb-team.org/articles/928_kak ... e-vitamini
И не на последно място-ужасно е да ти се налга всеки ден да ядеш определен вид храна. След известно време наистина омръзва.
Разбира се, има хора, които са много доволни, но моят опит се оказа несполучлив. След 28 дни бях нападната от настинки, вируси и така в продължение на 3 месеца.
Желая ти успех!

Re: Въпрос за 90 дневната диета?

30 Авг 2016, 15:35

Бива я от една страна, защото налага някакви ограничения, от друга тези ограничения можем и сами да си ги наложим, когато имаме нужда. :roll: И да бъдат синхронизирани със здравето на нашето тяло и нашите желания.

Re: Въпрос за 90 дневната диета?

01 Сеп 2016, 17:07

Като всяка диета и тази ми звучи зле и въздух под налягане.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2