Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот dessiblond » 12 Окт 2016, 17:09

Нужно ми е да сваля само 2-3 килограма и затова не искам да се подлагам на някакви драстични диети. Попаднах на така наречената яйчена диета. Прави се само една седмица и се ядат само яйца, цитрусови плодове и варено или печено пилешко или телешко месо, също и риба. Едно примерно меню изглежда така:
закуска: 2 сварени яйца, 1 портокал; обяд: печена телешка пържола, 1 грейпфрут; вечеря: 3 твърдо сварени яйца.
Разбира се, може да се варира бъркани яйца или в друг вид, сок от портокал, може и някой път на закуска и нискомаслено мляко да се включи. Някой пробвал ли я е? За една седмица дали ще успея да ги сваля тези 2-3 килограма? Не ви ли се струва доста драстична?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот zagrijena » 12 Окт 2016, 17:23

Как няма да свалиш при това почти неядене :mrgreen: . Със сигурност ще олекнеш, може и с повече килограми даже.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот Pipilota » 13 Окт 2016, 09:33

СДлед като имаш нужда да свалиш съвсем малко може да го направиш и много по-здравословно, а не като се подлагаш на измислени диети.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот dejavu » 13 Окт 2016, 09:34

Нали не е полезно да се ядат толкова на често яйца? Дали ще се отрази добре? Иначе и аз мисля, че ще успееш да свалиш килограми.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот Pipilota » 13 Окт 2016, 09:56

dejavu написа:Нали не е полезно да се ядат толкова на често яйца? Дали ще се отрази добре? Иначе и аз мисля, че ще успееш да свалиш килограми.

А, от 5 яйца на ден нищо няма да й стане чак толкова..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот qwerryyy » 13 Окт 2016, 10:32

Мисля, че ще свалиш желаниете килограми, диетата е високо протеинна така че лесно ще свалиш, но и само да ядеш чисто месо със салата пак ще постигнеш желания ефект.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот penelopa » 13 Окт 2016, 17:29

Pipilota написа:
dejavu написа:Нали не е полезно да се ядат толкова на често яйца? Дали ще се отрази добре? Иначе и аз мисля, че ще успееш да свалиш килограми.

А, от 5 яйца на ден нищо няма да й стане чак толкова..


Но всеки ден в продължение на седмица и мен ми се струват множко. Ще почна да кукуригам, ако се подложа на тази диета :smile: . Иначе яйцата са много хранителни.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот Ваня Стойчева » 14 Окт 2016, 09:25

Ще ти писне от еднообразието, да, но ако си заменяш яйцата и с някакво месо, пак ще постигнеш ефект.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот Bambaa » 14 Окт 2016, 09:27

Мисля, че една седмица спокойно може да се подложи човек на тази диета. Като едно разтоварване ми изглежда даже, а не диета. Няма да се лиши тялото от важни вещества, защото периодът е кратък. И аз може да я пробвам. Нямам нужда от сваляне на килограми, но на плодове, месо и яйца за 7 дни ще ми дойде добре.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Ще успея ли да сваля за седмица с яйчената диета килограми?

Мнениеот Lollipop » 14 Окт 2016, 11:12

Като гледам по-подробно, това си е чист глад, 2 яйца, чаша сок, 100 грама месо и малко кисело мляко.. :poke: Абсолютен глад!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта