Дали е кръв?

Дали е кръв?

Мнениеот kitie » 30 Яну 2017, 17:09

Здравейте!
Не знам дали това е точното място, където да поместя темата си, но не намерих по-подходящо.
От повече от седмица насам съм с висока температура, силна хрема, главоболие и кашлица. Пих Ибупром около 4 дни след което, по предписание на личния ми лекар, пия антибиотик Аксетин, като с него пия и пробиотик и Геломиртол.
Днес ми е третия ден от антибиотика. Вчера вечерта към 7 вечерях, като към основното имах салатка от цвекло, морков и ябълка. Към 22.00 започна да ме присвива коремът, предполагам, че от лекарствата и отидох до тоалетна два пъти.
На сутринта отново и този път се шокирах всичко беше тъмно червено - кръв! Паникьосах се още веднъж отидох до тоалетна и пак същото..... замислих се дали е възможно да е от салатата с цвекло, но и преди съм яла даже и повече и никога не ми се е случвало подобно нещо. Опасявам се да не е от антибиотика да съм получила някакво вътрешно кървене ....
Моля за мнение!
Очаквам вашите отговори!
kitie
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Дек 2012, 17:10

Re: Дали е кръв?

Мнениеот analizatorka » 30 Яну 2017, 23:19

Доколкото разбирам, на сутринта чак се е появило червеното оцветяване. А продължаваше ли да ви боли корема? Обикновено от цвеклото се получава оцветяването на урината и изпражненията и може да се стресне човек. Не съм лекар, но вътрешен кръвоизлив не се ли получава от разкъсване вследствие на разкъсване? Подува се стомаха, става твърд. Май много сте се филмирали. Ако не изчезне на другия или по-следващия ден това оцветяване, тогава потърсете лекар.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Дали е кръв?

Мнениеот franky » 31 Яну 2017, 09:57

Цвеклото много оцветява, и аз като ям така ми става. Не знам дали от антибиотици може да се получи такова нещо :roll: :shock: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Дали е кръв?

Мнениеот MGB » 31 Яну 2017, 11:00

Абе ти как така ходиш едно след друго до тоалетната и изкарваш нещо :shock: ? Днес има ли такива следи? Ако са изчезнали, значи ти е ясно от какво са били :smile: .
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани болести на храносмилателната система

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта