Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети
16 Фев 2017, 12:08
Дъщеря ми още на 8 години почна да си променя държанието, във втори клас. В началото много се притеснявах как ще се справим и наистина и с право. Започна да ми отговаря на въпреки, да се заяжда с мене. Говореше ми постоянно лошо, не искаше да прави рутинни неща и все ми отговаряше "като не ми напомяш, няма да го имам това", като и напомня изобщо не ме отразяваше. Така продължи до около 16. Сега се поукроти, тая година е в 12 клас.
16 Фев 2017, 13:21
Ваня Стойчева написа:Дъщеря ми още на 8 години почна да си променя държанието, във втори клас. В началото много се притеснявах как ще се справим и наистина и с право. Започна да ми отговаря на въпреки, да се заяжда с мене. Говореше ми постоянно лошо, не искаше да прави рутинни неща и все ми отговаряше "като не ми напомяш, няма да го имам това", като и напомня изобщо не ме отразяваше. Така продължи до около 16. Сега се поукроти, тая година е в 12 клас.
Ужас... не е ли много рано във втори клас да почне да си променя мнението по такъв жесток начин? И с момчетата ли става така? !

Чувала съм, че момичетата карат по-тежък пубертет..
20 Фев 2017, 16:56
И при нас почнаха на 8, явно тогава ги хваща пубертета момичетата, истински кошмар са! Трудно минават тея периоди, докато станат хора отново, продължаваме да чакаме ние.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.