Страх ме е като пътувам с автобус

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот monikA19 » 27 Фев 2017, 17:31

С междуградски автобус не съм пътувала от години. Имам страх породен от случка в детството. Напиках се по време на пътуването в автобус, като ученичка. Стисках се, видях, че немога да издържа и помолих да спрат автобуса намомента, но не го спряха на момента и аз намокрих гащите. Срама беше голям.
Искам да пътувам с междуградки автобус и да посещавам приятели и приятелки , но ме е страх да не се повтори.
Стиганала съм до извода, че ми трябват памперси при пътуване с автобус.
Още не съм си купила.
Ще ми свършат ли работа памперс гащите? Видях ги в интернет сайт и ми се сториха лесни за използване. По друг начин се е видяло, че няма как да ми се реши проблема.
monikA19
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Фев 2017, 17:12

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот balsam » 27 Фев 2017, 23:42

Памперс гащите е ясно, че вършат работа, но ти още от детството ли досега се напикаваш или просто изпитваш страх да не се напикаеш? Това не разбрах. Ако нямаш този проблем, а е страха, памперсите за какво са ти?
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот monikA19 » 28 Фев 2017, 00:41

balsam написа:Памперс гащите е ясно, че вършат работа, но ти още от детството ли досега се напикаваш или просто изпитваш страх да не се напикаеш? Това не разбрах. Ако нямаш този проблем, а е страха, памперсите за какво са ти?


Само един път съм се напикавала.
Не се возя на междуградски автобуси, защото ме е страх, че може да се повтори. Лесно ми си дохожда до тоалетната, ако е по-дълго разстоянието.
На море ме карат с кола и там правим почивки и нe ме е страх.

Шом ще свършат работа ще си взема. Важното е да не се изложа.
monikA19
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Фев 2017, 17:12

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот ramimni » 28 Фев 2017, 10:09

Памперс гащите ще ти решат проблема с притеснението, но после цял ден ли ще стоиш с тях? Като отидеш на гости няма ли да ти е неудобно с тях, целите пълни. Като ги свалиш във всички случаи ще имаш нужда от душ. Консултирала ли си се с лекар заради трудното задържане на урината? Мисля, че не е нещо сложно да се оправи това нещо.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот monikA19 » 28 Фев 2017, 11:01

ramimni написа:Памперс гащите ще ти решат проблема с притеснението, но после цял ден ли ще стоиш с тях? Като отидеш на гости няма ли да ти е неудобно с тях, целите пълни. Като ги свалиш във всички случаи ще имаш нужда от душ. Консултирала ли си се с лекар заради трудното задържане на урината? Мисля, че не е нещо сложно да се оправи това нещо.


Не съм се консултирала. Мисля, че съм здрава. Така съм устроена. Има хора, които могат да не ходят по половин ден до тоалетната, но аз не съм от тези. Това е до организъм.
monikA19
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Фев 2017, 17:12

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот zheleva212 » 01 Мар 2017, 13:13

Защо не изкарате шофьорска книжка и ще се придвижвате където и когато искате :smile: ? Така и притенснението ви ще отпадне.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот monikA19 » 01 Мар 2017, 17:42

zheleva212 написа:Защо не изкарате шофьорска книжка и ще се придвижвате където и когато искате :smile: ? Така и притенснението ви ще отпадне.


Нямам кола, но когато събера пари за кола ще изкарам и книжка.
monikA19
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Фев 2017, 17:12

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот bob_care » 11 Апр 2017, 15:34

Като знаеш колко инциденти се случват, как няма да искаш да се предвиждаш с кола? Автобусите от една страна са и по-безопасни, но от друга шофьорите често са подпийнали и от там може да ойде някоя опасност. АКо те е страх, пътувай с влак.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот gabinka_80 » 11 Апр 2017, 16:22

Каква е тая мания с тея памперси н езнам, вместо да се молите да не стигате до това положение, вие нарочно да си купувате памперси! Всеки автобус прави почивки, тогава си била дете! И аз веднъж се напишках в асаньора, ама това не означава, че сега ще си слагам памперси всеки път, когато се прибирам у нас... не мислиш ли, че изобщо мисълта ти и логиката ти са сбъркани, отколкото да помислиш, че има бензиностаснции на които автобусите спират, за да се облекчат хората. :lol:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Страх ме е като пътувам с автобус

Мнениеот chiZzY_biZzY » 13 Апр 2017, 13:56

Всичко е измислица, за да се създават някакви спам теми...
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта