ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот queenie » 02 Апр 2017, 20:42

Ако някой е използвал този продукт моля да си каже мнението.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Snejna » 03 Апр 2017, 12:06

И аз се интересувам, дали ще има ефект, защото ми се вижда по-приятно, отколкото да се занимавам с някакви процедури, които не са ми в стила определено.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот vanessa_ » 03 Апр 2017, 12:50

Аз съм ползвала, имаше ефект,но не много голм при мен, но моя позната беше супер доволна и видимо устните й изглеждаха по-добре от преди и по-големи.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Magdalena_Nai » 11 Апр 2017, 00:04

Използвам го винаги, когато си освежавам грима- няма натрупване-както червилото-не успявам да го запазя дълго на устните си и слагам често. Леко изтръпват устните от хиалурона, очаквах го. Доста силен блясък дава, лек цвят и приятен видим, но естествен обем-няма разлика като от филър след инжекция, което не бих си причинила.
Това, което ме впечатли, че на мен и на майка ми стои различно-засилва естествения цвят-на всеки устните са различно червени, тя го ползва в комбинация с червило.
Харесва ми, ще опитам и розовия, незнам кой е по-подходящ за мен.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот valensiq » 11 Апр 2017, 09:53

Стои различно и заради самия тен на кожата, затова се променя и начина по който едно червило стои на някой, дори и да е едно и също, а и цвета на устните е различен.
Щом казваш, че стои добре ще взема и аз да се замисля за такава покупка.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Magdalena_Nai » 04 Май 2017, 22:09

valensiq написа:Стои различно и заради самия тен на кожата, затова се променя и начина по който едно червило стои на някой, дори и да е едно и също, а и цвета на устните е различен.
Щом казваш, че стои добре ще взема и аз да се замисля за такава покупка.

Ако решиш да го опиташ. разкажи как го усещаш. Голяма или малка разлика виждаш? Забелязвам различен обем при мен и приятелки, странно, но факт:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Jolene » 05 Май 2017, 11:37

При мен разликата е малка, но все пак я има, не е нещо, което бих ползвала постоянно.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот queenie » 13 Юни 2017, 22:21

Здравейте отново. Закупих си го и го използвам. Усещам как устните ми сякаш се изпълват, но в рамките на естествения им размер. Видимо почти няма разлика. Въпреки това съм доволна. Мисля, че е много подходящо за жени около и над 40 години, когато устните започват сякаш да се смаляват и това би възвърнало естествения им обем. Ефекта е най- силен 2-3 часа, след това отслабва, но дори и след 8 часа има някакво остатъчно действие. Мисля, че ползата не е само в обема, но и в това, че устните се хидратират добре и кожата им става много гладка.

Като цяло е продукт, който бих препоръчала, тъй като смятам да го използвам редовно.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Eli_Ilieva » 03 Фев 2018, 12:38

Ефекта с натрупване ли се получава или е просто моментен
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: ФАРМА ХИАЛУРОН ОБЕМЕН ФИЛЪР ЗА УСТНИ - мнения

Мнениеот Eli_Ilieva » 03 Фев 2018, 22:09

Днес си закупих продукта, сложих си и започна едно пощипване, но не забелязах да добивам обем, два пъти сложих през около 3-4 часа
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта