В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Pipilota » 02 Май 2017, 14:13

Нали знаете, как децата правят каквото си искат и са толкова първосигнални, че ние се червим срещу околните, заради тяхното остроумие. Една случка от вчера ме накара да повдигна този въпрос. Бяхме в един магазин и бяхме зад един много възрастен дядо и синът ми на всеослушание възможно най-силно каза "Мамо, що смърди така". Направо ми идеше да потъна в земята от срам, представях си как се разцепва, прибира ме и се връщам 1 месец по-рано и НИКОГА не стъпвам в тоя магазин. :lol: :lol: :lol: Аз много уважавам старите хора и разбирам много от нещата, които се случват с живота им, но тоя въпрос не го очаквах.. Стоях безмълвна, цялата червена и не знаех как да регирам.... На вас случвало ли ви се е да попаднете в неудобни ситуации заради хлапетата ви? Сигурна съм, че сега ви е смешно, а тогава ви се е ревяло. Нека покажем, че има и по-зле от нас! :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Mon_ton » 02 Май 2017, 15:04

Досега не съм попадала в неудобни ситуации заради детето, а и тя е още малка - на няма и 2 години. :lol: Ще видим как ще се променят нещата напред.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Май 2017, 19:20

Събота бяхме на семейна разходка, като по чудо, без колата. Имаше един човек в инвалидна количка, но не тези класическите, а от тези акумулаторните. Малкия почна да се състезава с нея, повиках го няколко пъти, потънала в земята от срам.. :lol: да ми ежив и здрав и да ми прави все пакости и да ме изчервява пред хората, а аз ще го преглътна. :kisscheek:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Lollipop » 02 Май 2017, 19:47

Племенницата ми преди много години на един нудистки плаж, попита майка си, защо този господин до нея е така слабо надарен.. :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Elica » 03 Май 2017, 09:14

Леле, как запазвате самообладание в такива ситуации??!? Като малка майка ми е разказвала, че в магазина съм се разпищяла, защото някаква жена имало до нас, която била много страшна.. :lol: направо не знам как не съм изяла шамарите..
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Май 2017, 09:59

като дете, синът ми , вече през 90-те години, сещате се за какво консервативно все още време ви говоря, беше казал пред няколко приятлеки, че иска да порасне, за да диша като мама и тате... голям срам си брах тогава и такива погледни ми хвърлиха! :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Lili_pili » 03 Май 2017, 11:45

Е, аз нямам деца, но един ден, ще сепостарая да ги науча да не говорят на обществени места. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Snejna » 03 Май 2017, 12:24

В обществена тоалетна, на всеослушание каза, че АКАМ :D Направо ми идеше да се пусна с мръсната вода в тоалетната, а това се случваше и в мола де.. доста народ имаше покрай нас. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Yunona » 03 Май 2017, 14:11

Много интересни случки имам с моите момичета :) И двете бяха будни, палави, любопитни и приказливи. Поставяли са ме пред различни "предизвикателства" :grin:
Обаче някакси никога не успях да се почувствам истински неудобно. В крайна сметка те са дечица, за Бога! Който не го отчита и би си направил лоши изводи, е човек, за чието мнение въобще не ми пука :)
Много ясно, че мама АКА, всички АКАТ.
Състезавал се с човека в инвалидната количка - прекрасно! И за него е било приятно. Имам приятелка инвалид, знаете ли как им е писнало всички да са крайно сериозни край тях и да стъпват на пръсти... Тези хора обичат да се забавляват и имат нужда от това дори повече от нас!!
Всичко е въпрос на гледна точка и винаги можем да измислим някакъв подходящ отговор в момента. Това с миришещия дядо и на нас ни се е случвало. Обясних, че май нослето не работи добре днес и искам да го погледна веднага щом се приберем. Вкъщи обясних всичко и защо съм отговорила така (голямата щерка беше на 5 години и ме разбра чудесно). Случи се така, че само някой и друг месец след това при нас дойде да живее бабата на мъжа ми (беше много възрастна и полуинвалид). Никога не се повдигна въпросът за специфичния мирис...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот kalinka-kuku » 03 Май 2017, 14:17

Всички деца са толкова сладки, можеш да им простиш всичко! :)
Lollipop написа:Племенницата ми преди много години на един нудистки плаж, попита майка си, защо този господин до нея е така слабо надарен.. :lol: :lol:
Но точно за това не съм сигурна, дали този господин го е простил. :lol:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта