09 Ное 2011, 23:54
10 Ное 2011, 00:29
10 Ное 2011, 10:11
11 Ное 2011, 11:50
Margo написа:Интересна тема, никога не съм се замисляла. Но обикновено не купуваме много лекарства у дома и така не се задържат дълго време. Сега ме провокирахте са помисля сериозно по въпроса
11 Ное 2011, 14:45
11 Ное 2011, 20:42
21 Ное 2011, 13:12
valiart написа:Принципа е следния: връщаш в аптеката. Аптеката го връща на търговеца на едро с лекарства. Търговецът на едро заявява унищожаване на всеки 6 месеца в ИАЛ (Изпълнителна агенция по лекарствата) и накрая гори в инсинератор. Ако обаче вътре има наркотични (диазепам, напр.), то тогава се информира и Наркотична служба към МЗ, съответното РУ на МВР и РИОКОЗ.
21 Ное 2011, 21:23
tweety написа:valiart написа:Принципа е следния: връщаш в аптеката. Аптеката го връща на търговеца на едро с лекарства. Търговецът на едро заявява унищожаване на всеки 6 месеца в ИАЛ (Изпълнителна агенция по лекарствата) и накрая гори в инсинератор. Ако обаче вътре има наркотични (диазепам, напр.), то тогава се информира и Наркотична служба към МЗ, съответното РУ на МВР и РИОКОЗ.
Дали някой ще се занимава с теб в аптеката? А и как ще обяснят при една евентуална проверка аптекарите наличието на тези лекарства?
22 Ное 2011, 10:12
valiart написа:tweety написа:valiart написа:Принципа е следния: връщаш в аптеката. Аптеката го връща на търговеца на едро с лекарства. Търговецът на едро заявява унищожаване на всеки 6 месеца в ИАЛ (Изпълнителна агенция по лекарствата) и накрая гори в инсинератор. Ако обаче вътре има наркотични (диазепам, напр.), то тогава се информира и Наркотична служба към МЗ, съответното РУ на МВР и РИОКОЗ.
Дали някой ще се занимава с теб в аптеката? А и как ще обяснят при една евентуална проверка аптекарите наличието на тези лекарства?
Имам едни пробиоици, които нямам желание да пия. Ще си направя експеримента с аптеката, да ги върна и ще пиша какво е станало. Занимавали ли са се с мен или не
22 Ное 2011, 21:44