Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Колко често ремонтирате у дома?

08 Мар 2016, 13:13

КОгато не си склонен да си платиш добра сума, така после съжаляваш ;)

Re: Колко често ремонтирате у дома?

08 Мар 2016, 13:50

От майстор до майстор има разликата и то никак не е малка. Ремонтите на мен ми доставят удоволствие, защото обичам промените било то само в цвета на стените, някой нов детайл ;0

Re: Колко често ремонтирате у дома?

08 Мар 2016, 15:09

Монче, и аз съм същата, хубаво е когато се промени нещо и се внесе свежест у дома. :) На мен също ми харесва и то много. За щастие обаче, живея сама и няма кой да ми казва да не го правя, когато искам нещо просто го променям, но задължително боядисвам стените всяка година, за да се освежи. :)

Re: Колко често ремонтирате у дома?

08 Мар 2016, 16:24

Ако има кой да плаща ремонтите бих ремонтирала редовно, но и д аима кой да ги прави. :) сега с тея две деца и лудницата, която се получава за едно боядисване много много не се натискам.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

11 Мар 2016, 14:26

Мечтая си да дойде някой интериорен дизайнер вкъщи, да му кажа какво искам и след 1 месец да вляза в чисто нова къща без да съм пипнала нищо. Но няма как да стане :grin: !

Re: Колко често ремонтирате у дома?

11 Юли 2017, 09:30

penelopa написа:Мечтая си да дойде някой интериорен дизайнер вкъщи, да му кажа какво искам и след 1 месец да вляза в чисто нова къща без да съм пипнала нищо. Но няма как да стане :grin: !

Както в разни предавания, които дават по телевизията в стил Мисия Моят дом. Пускаш ги и те оправят всичко, а ти накрая само се радваш. Колкото и да не ти хареса стила, винаги ще се зарадваш на новото. Чудила съм се, дали се плаща за ремонта... :roll:

Re: Колко често ремонтирате у дома?

11 Юли 2017, 14:27

Ремонтирам може би почти всяка година, все има нещо, което искам да променя и да направя по-добро. Сега си играхме със стаята на бебчето, макар че е далеч времето, в което ще стои самичко там, но малко по малко почнахме да се занимаваме с неговата стая.Отдено миналата година подмених плота на кухнята.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

13 Юли 2017, 13:01

Няма година, в която да не сме ремонтирали нещо вкъщи. Последното нещо, което направихме, беше да сложим естествен паркет в спалнята, който поръчахме от http://www.ftparket.com/products/57/estestven-parket . Откакто започнах да пазарувам онлайн, ремонтите ми излизат много по-евтино, защото постоянно се възползвам от големите промоции.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

13 Юли 2017, 13:44

Не знаех, че естествения паркет е толкова евтин, че то има по-скъпи ламинати. Ние сме сега с естествен, нямам търпение да го махнем, за да сложа ламинат. Не ми харесват изобщо фугите на естествения.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

13 Юли 2017, 15:15

Значи сега като виждам каква е лудница, да ви призная, скоро няма да ремонтирам пак. Макар че за следващото лято ще ми остане банята.. все пак, нямам намерения скоро да къртя, шпакловам, замазвам и т.н., защото няма да ми изветреее в главата скоро тая шпакловка навсякъде.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7