Идея за по-различно приготвена риба?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Идея за по-различно приготвена риба?

Мнениеот qwerryyy » 21 Сеп 2017, 14:27

Омръзна ми тази печена риба. Никога не съм приготвяла по по-различен начин. А със сигурност може да се приготвя и по-разнообразно!!! Днес отново съм на печена риба, а ми втръсна, въпреки че обожавам рибата. Не вярвам кулинарния свят да е измислил една рибена чорба, една печена риба и една пържена риба... А не мога да измисля нищо по-различно и вкусно, с което да приготвя въпросната риба! :cussingblack:
Дайте някоя много интересна и готина идея за рибено ястие! Любимите ми риби са пастърва и сьомга ако има значение, но мога да ям всичко.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Идея за по-различно приготвена риба?

Мнениеот Rali_hr » 21 Сеп 2017, 15:41

Яла съм веднъж на яхния с картофи и грах! Направо не повярвах, че е риба, толкова беше вкусно и различно. Не знам рецептата. Казвам го, защото явно рибата може да се използва и по много различни начини, не само както сме свикнали печена или пържена.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Идея за по-различно приготвена риба?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Сеп 2017, 14:18

Бих ти предложила да я изпечеш с ориз, така кактоправиш пиле с ориз. МНого обикновено, но става супер вкусно, или я добави към любимата яхния. Първия път ще ти се стори много странно, но малко по малко ще стане част от семейното ви меню, за разнообразие. Иначе на мен ми харесва най-много приготвена на пара, или печена на скарата.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идея за по-различно приготвена риба?

Мнениеот kikimoraa » 25 Сеп 2017, 14:36

Мелиш рибата и я омесваш с картофи,лук, яйце и правиш кюфтета, стават като картофените кюфтенца, само че с риба.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта