По-различни рецепти за сандвичи, подходящи за обяд?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

По-различни рецепти за сандвичи, подходящи за обяд?

Мнениеот Kremiliya » 05 Окт 2017, 15:50

Дъщеря ми иска да си носи сандвичи на училище, но да не били само от салам и хляб, ами по-някакви си!
Дайте рецепти за сандвичи, които ви харесват и са по-разнообразни от това да са само от колбас, хляб и кашкавал (аз винги ги правя така).
Не знам с какво мога да ги комбирам, или как да ги нарпавя така, че да са едновременно вкусни и да са подходящи за училище и да се засити с тях, все пак трябва да са достатъчно наяждащи. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: По-различни рецепти за сандвичи, подходящи за обяд?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Окт 2017, 17:27

Запичаш малко хляба, слагаш крема сирене, малко песто, печени чушки и си готова, за мен това е един от любимите ми.
Добре става с кашкавал отгоре, малко домат.
Може и с печени на тиган гъбки да наредиш. Изоблие голямо, но ако не се лъжа, дъщеря ти е достатъчно голяма да експериментира сама.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: По-различни рецепти за сандвичи, подходящи за обяд?

Мнениеот kauda » 06 Окт 2017, 13:56

Много обичам сандвичи и това е едно от нещата, които ям почти всеки ден, ако не съм си приготвила нещо предварително за ядене, винаги си правя сандвич.
Последния, който си приготвих беше от пушена сьомга, крема сирене, рукола и няколко парчета лук. Пробвайте! Аз правя сандвича затворен, ако съм навън, но тогава слагам направо двоен пълнеж.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: По-различни рецепти за сандвичи, подходящи за обяд?

Мнениеот Rali_hr » 15 Яну 2018, 14:01

Много обичам сандвичи, почти всеки ден някой от вкъщи си носи сандвич на някъде. Днес сме с филия с печено месо, намазани с авокадо смесено със заквасена сметана, резени магданоз и малко кашкавал отгоре.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта