Какви са тея червейчета, които виреят в ушите ни?!

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Какви са тея червейчета, които виреят в ушите ни?!

Мнениеот kauda » 22 Окт 2017, 09:38

Попаднах на един въпрос в интернет за "вадене на червейчета от ушите"! Станала съм на 30+ години, червеи в главата си, надявам се, не съм завъждала. Каква е тази глупост с тези червейчета, какво представляват и защо някой иска да си вади "червейчетата" от ушите? Необходимо ли е? Как живеят хората, които не си вадят нищо от ушите, опасно ли е, ако си държим червейчетата на мястото им? Някой правил ли си е процедурата и какво представлява, какво почиства и защо се прави?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какви са тея червейчета, които виреят в ушите ни?!

Мнениеот В-Попов » 23 Окт 2017, 07:16

Здравей, видях статията и се присетих, че онзи ден влязох в един био-магазин. Там разгледах една брошура, в която пишеше за пречистване на организма от паразити. Тройчатка - на биохерба беше тинктурата/капсулите. И в брошурата имаше информация за доста от паразитите, които живеят вътре в нас. Имаше и история (предполагам реална) на жена, на която са й изкарали живо бяло червейче от ухото, след като е използвала тази "тройчатка" за пречистване. Ако искаш - провери в гугъл заз повече информация.
В-Попов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Окт 2017, 07:04

Re: Какви са тея червейчета, които виреят в ушите ни?!

Мнениеот Kaya » 23 Окт 2017, 11:30

Пали се някаква тръбичка, която се навира в ухото и изчиства цялата ушнакал. Не знамс каква цел се прави, не вярвам наличието на червеи да е възможна.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви са тея червейчета, които виреят в ушите ни?!

Мнениеот viviann » 29 Окт 2018, 12:45

Може би червейчета в нечий мозък, ама в ушите - едва ли. Ох, понякога бабините деветини ми идват в повече :lol: В някои и аз вярвам, ама чак толкова абсурдни не са.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron