Изпъкнала вена на ръката

Изпъкнала вена на ръката

Мнениеот ivan_m » 16 Ное 2017, 00:55

Здравейте, наскоро забелязах, че от външната страна на ръката ми е излязла част от вената. Не ме боли, но ме притеснява чисто естетически. Вече от седмица е така и си стои така постоянно, независимо дали е в покой или работя с нея, нито дали ръката ми е отпуснарта надолу или вдигната нагоре и т.н. Дясната ми няма подобно нещо. Прикачам снимка и на лявата и дясната ръка.

Изображение - лява ръка

Изображение - дясна ръка

Какво може да е? Налага ли се някакво лечение и ако да - как се лекува?

Забравих да спомена, че тренирам с тежести, възможно ли е да е от това?
ivan_m
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Ное 2017, 00:30

Re: Изпъкнала вена на ръката

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Ное 2017, 10:53

Най-вероятно е от тежестите. Нищо ти няма, а може да си спокоен :mrgreen: Пък и да ти кажа, стои си много добре, дори, повечето жени харесват изпъкнали вени,т ака че може да го използваш в твоя полза. :wink:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изпъкнала вена на ръката

Мнениеот La_bomba » 16 Ное 2017, 12:08

Нищо ти няма, напрегнал си се от тренировките, продължавай и не й обръщай внимание
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Изпъкнала вена на ръката

Мнениеот Jully » 16 Ное 2017, 13:21

Не вярвам дали има проблeм със здравето си, най-вероятно причината е, защото тренираш много. Не вярвам да има нещо друго.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Изпъкнала вена на ръката

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 10:25

Нио ти няма и ма и друга такава тема, потърси за изпъкнали вени и ще видиш, че и там сме каазли на младежа, че няма защо да се тревожи, дори изглежда красиво и секси. Да, на ръката долу е малко странно, но не е грозно и няма да направи впечатление на никой, освен на теб. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с хирургия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта