Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Юни 2015, 10:27

Аз си слушам поп-фолк, защото ми харесва, има толкова хубави и смислени песни, отричането на поп фолка е измислица, всички го слушат.

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

16 Юни 2015, 16:09

Слушам това, което слушат всички - ретро, хаус, поп фолк. :)

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

16 Юни 2015, 19:09

Lili_pili написа:Слушам това, което слушат всички - ретро, хаус, поп фолк. :)

Поне пък си го признаваш, в наши дни е срамно да се слуша чалга, не знам обаче накрая кой пълни заведенията.. :roll:

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

17 Юни 2015, 16:09

Локумът написа:
Lili_pili написа:Слушам това, което слушат всички - ретро, хаус, поп фолк. :)

Поне пък си го признаваш, в наши дни е срамно да се слуша чалга, не знам обаче накрая кой пълни заведенията.. :roll:

Е как кой, тези дето слОшат ретро :lol: :lol:

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

29 Юни 2015, 11:35

Да май ретро и чалга вървят ръка за ръка ;)

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

21 Яну 2016, 13:14

Ееееееееее, айде сега, не човекът се определя от стила музика, който слуша. Аз слушам всичко, което ми харесва, ходя по дискотеки и по клубове, не ми пречи да ми пее тони Стораро. :mrgreen:

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

21 Яну 2016, 16:27

Monika_Spasova написа:Ееееееееее, айде сега, не човекът се определя от стила музика, който слуша. Аз слушам всичко, което ми харесва, ходя по дискотеки и по клубове, не ми пречи да ми пее тони Стораро. :mrgreen:

Да, именно стилът се определя от човека и тук идва дълбокото разочарование!

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

09 Май 2019, 11:11

Харесвам различни стилове. Най-много джаз и рок.

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

07 Авг 2019, 10:01

Хард рок и метъл. Старите банди - "Рейнбоу", "Пърпъл", "Блек сабът", "Дио", "Хелоуин", "Меноар" и т.н. Харесвам и слушам и други стилове, освен чалга. Чалгата почвам да я понасям след третата ракия. :grin: :grin: :grin:
Абе, лоша музика, както и лоша книга - няма. На който, каквото му харесва. Важното е да го кефи!
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2