Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Ное 2011, 21:58

Да ги изброя, не по ред на номерата:
Ред Хот Чили Пепърс, Нирвана, Саундгардън, Кълт - мелодичен хард рок и алтърнатив
А вие каква музика слушате?

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Ное 2011, 23:54

Golfie написа:Да ги изброя, не по ред на номерата:
Ред Хот Чили Пепърс, Нирвана, Саундгардън, Кълт - мелодичен хард рок и алтърнатив
А вие каква музика слушате?


Хе хеее, всичко това слушах в гимназията и то точно в този ред;) Сега харесвам клубни парченца, chill-out и такива ми ти работки:)

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

10 Юни 2015, 17:25

valiart написа:
Golfie написа:Да ги изброя, не по ред на номерата:
Ред Хот Чили Пепърс, Нирвана, Саундгардън, Кълт - мелодичен хард рок и алтърнатив
А вие каква музика слушате?


Хе хеее, всичко това слушах в гимназията и то точно в този ред;) Сега харесвам клубни парченца, chill-out и такива ми ти работки:)

Хич не мога да ги слушам тези клубните, ужасни са ми!

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

11 Юни 2015, 08:58

Аз си падам по модерната музика, точно клубните парчета, това което се пуска по дискотеките, това слушам и на работа, по цял ден в слушалките, истинско удоволствие ми доставя. Не знам как слушат хората метъл и някой там да им крещи в главите.

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

11 Юни 2015, 13:45

Ела да видиш как слушаме хубав рок и метал, това е истинската музика с богата история.

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

11 Юни 2015, 16:15

харесвам неща като Скорпиънс, Гънс, хубави мелодични песни...

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

11 Юни 2015, 16:45

Много ясно, че харесвам рок и метал, най-добрата музика ;)

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Юни 2015, 06:44

Мога да слушам всичко, което не е в ориенталски ритми, за останалото не бих казала, че подбирам, стига да няма някоя силиконова фея да ми пее насреща.

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Юни 2015, 07:04

Pipilota написа:Мога да слушам всичко, което не е в ориенталски ритми, за останалото не бих казала, че подбирам, стига да няма някоя силиконова фея да ми пее насреща.

И аз съмгоре долу така, само че ако сме се събрали с приятели на заведение и някой хвърля салфетки заради музиката не ми пречи. :)

Re: Любимата ви музика? Любимите музикални стилове?

12 Юни 2015, 09:01

Слушам сегашните хитове и ретро, това е музиката, която ме отпуска най-добре и ме кара да се чувствам отпочинала. :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2