Откриха тумор на млечната жлеза на 12 годишната ми котка!

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Откриха тумор на млечната жлеза на 12 годишната ми котка!

Мнениеот ВикторияИванова » 20 Фев 2018, 22:10

Здравейте, пиша в този форум с цел да чуя нещо позитивно по тази тема. Открих на коремчето на 12 годишната ми котка нещо като топче, днес реших,за да ми е мирна главата, да я заведа на ветеринален лекар,но за жалост новините не бяха добри-тумор на млечната жлеза,който се разпространява.
Не искам съвети как да действам ,а само да попитам дали някой член на тази група случайно е имал този проблем и след оперативно премахване животинчето е живо и здраво? Притеснявам се,че на тази възраст сърцето й няма да издържи на упойката ,а за приспиване даже няма да искам да чуя!
Имам нужда просто да видя или чуя поне ,че има надежда за нея...
Утре ще дадем кръв и ще разберем какъв е,но до утре има много време. Ще съм благодарна, ако някой сподели! :(
ВикторияИванова

Re: Откриха тумор на млечната жлеза на 12 годишната ми котка!

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2018, 22:16

Съжалявам за това, което се случва на котето ви! За съжаление при некастрирани котки, които не са раждали съществува голям риск от тумори. :( Надявам се да успее да се оправи, но и годинките й не са малко, все пак е на 12 години! Дано да може да бъде спасено животинчето и да бъде с вас още дълги години!
Аватар
rabotnata pchela

Назад към Ветеринарна медицина