СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Valentino66 » 27 Фев 2018, 00:49

От известно време използвам спирулина за да подсилвам тялото ми след тренировка. Върши ми чудесна работа и се учудвам, че толкова малко е разпространено това страхотно природно чудо.
Аз използвам свежата спирулина на Алгае България. Тя единствена няма оня мирис и вкус на блато, който дори и най-скъпите сухи имат. На вкус ми е като тахан, две лъжици след тренировка и съм свежарка още няколко часа. За нея научих от един бегач, който с нея прави страхотни постижения на всеки маратон.
Има я и във Фрамар, така че, най-вероятно доста хора я знаят и тук.
Valentino66
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Фев 2018, 00:30

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Viktoriya11 » 27 Фев 2018, 09:39

Спирулина е страхотна добавка, но винаги ме е отблъсквала ужасната миризма на тиня. Ако Свежата спирулина на Алгае България е неутрална като вкус и мирис, това е много добре.
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Adhoc » 27 Фев 2018, 09:57

Аз съм го пил, търсех капсули, но нямаха. Свежата спирулина ми свърши идеална работа, не съм поръчвал скоро, но ще повторя.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот RoadRunner » 27 Фев 2018, 10:44

Аз също пия Свежа Спирулина на Алгае редовно вече половин година. Дава ми страхотен прилив на енергия, спя по-малко, възстановявам се по-бързо и не помня откога не съм имал главоболие. От моите контакти с други потребители мога да кажа, че е страхотна за хора с хронична умора, за активни спортисти - увеличава издържливостта и за общо укрепване на организма.
RoadRunner
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2018, 10:39

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Adhoc » 27 Фев 2018, 11:50

RoadRunner написа:Аз също пия Свежа Спирулина на Алгае редовно вече половин година. Дава ми страхотен прилив на енергия, спя по-малко, възстановявам се по-бързо и не помня откога не съм имал главоболие. От моите контакти с други потребители мога да кажа, че е страхотна за хора с хронична умора, за активни спортисти - увеличава издържливостта и за общо укрепване на организма.

И при мен така се получи. Преборих умората.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Моника Петрова » 15 Мар 2018, 12:29

Здравейте, какво точно представлява спирулината и от къде се купува
Моника Петрова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Мар 2018, 14:00

Re: СПИРУЛИНА - има ли любители на зелените микроводорасли?

Мнениеот Viktoriya11 » 16 Мар 2018, 17:05

Моника Петрова написа:Здравейте, какво точно представлява спирулината и от къде се купува


Точно тази спирулина я купувам от Фрамар. Супер е, много приятна и свежа!
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта