Натрових се с миш маш от местен ресторант

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама.

Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот buba_18 » 22 Мар 2018, 09:26

Вчера след работа решихме да вечеряме с приятеля ми в ресторант "Пастисима" Стара Загора. Близо е до работата и на двама ни и доста често вечеряме там. Не ми се ядяха някакви меса или пици и спагети и реших да си поръчам миш маш. Всичко беше наред! Хапнахме и се прибрахме у дома. Но вечерта се събудих с ужасни болки, започнах да повръщам, имах разстройство. В този момент получих дежа вю, защото преди 2 години бях се натровила отново с миш маш. Баба ми беше ми пратила, когато живях в София и аз реших да ги направя на миш маш. Отново трябваше да изживея целия този ужас- бърза помощ, системи в болницата, обезводняване. Искам да попитам на каква температура трябва да се съхраняват яйцата в ресторантите? Ще подам сигнал, за да може да им дойде проверка и да провери как се съхранява храната в този ресторант и то не само яйцата, но и други продукти. Много съм разочарована. Обожавах този ресторант, но повече кракът ми няма да стъпи там.
buba_18

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2018, 10:51

Даже се учудвам, че може да се натрови човек по такъв начин с каквото и да ебило от ресторант, а най-вече яйца. Те трябва да са продукт, който е толкова оборотен, че да не може да се развали. Кофти история, а дали проблемът не е заради люспите и доматите те дразнят доста корема?
Аватар
Локумът

Назад към Похвали се, оплачи се !