Натрових се с миш маш от местен ресторант

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот buba_18 » 22 Мар 2018, 09:26

Вчера след работа решихме да вечеряме с приятеля ми в ресторант "Пастисима" Стара Загора. Близо е до работата и на двама ни и доста често вечеряме там. Не ми се ядяха някакви меса или пици и спагети и реших да си поръчам миш маш. Всичко беше наред! Хапнахме и се прибрахме у дома. Но вечерта се събудих с ужасни болки, започнах да повръщам, имах разстройство. В този момент получих дежа вю, защото преди 2 години бях се натровила отново с миш маш. Баба ми беше ми пратила, когато живях в София и аз реших да ги направя на миш маш. Отново трябваше да изживея целия този ужас- бърза помощ, системи в болницата, обезводняване. Искам да попитам на каква температура трябва да се съхраняват яйцата в ресторантите? Ще подам сигнал, за да може да им дойде проверка и да провери как се съхранява храната в този ресторант и то не само яйцата, но и други продукти. Много съм разочарована. Обожавах този ресторант, но повече кракът ми няма да стъпи там.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2018, 10:51

Даже се учудвам, че може да се натрови човек по такъв начин с каквото и да ебило от ресторант, а най-вече яйца. Те трябва да са продукт, който е толкова оборотен, че да не може да се развали. Кофти история, а дали проблемът не е заради люспите и доматите те дразнят доста корема?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот milenapetrova » 12 Май 2018, 14:21

Защо не се допита до някой да им спретнеш проверка?
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Май 2018, 11:46

Когато имаш такива проблеми, може да се обръщаш към хеи и подобни, макар че каква е гаранцията, че си се натровила и подобни, ако не ис била на лекар да ти направят някаква диагностика, всичко е ала бала.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот denislavahristova » 05 Юни 2018, 14:02

Изпращаш проверка и те ще установят :)
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Юни 2018, 15:46

denislavahristova написа:Изпращаш проверка и те ще установят :)

Има ли какво да се направи, примерно ден два по-късно? Даже ден е малков ероятно, най-често човекът не е в състояние да сигнализира..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Буба Мара » 05 Юни 2018, 15:56

Monika_Spasova написа:
denislavahristova написа:Изпращаш проверка и те ще установят :)

Има ли какво да се направи, примерно ден два по-късно? Даже ден е малков ероятно, най-често човекът не е в състояние да сигнализира..

Ако не се е стигнало до лечение в болница, ме съмнява, но нищо не пречи да се пробва :smile:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Юни 2018, 16:01

То трябва да се реагира веднага, да могат да се хванат партидите и т.н. иначе няма как да има резултат си мисля, освен, ако не се сигнализира и от там нататък да се оставим на надеждата, че може би ще хванат нещо друго развалено.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот sidnikam » 10 Юни 2018, 09:16

Голяма работа сме ние българите..Дай му малко и си гледай сеира.Каква е гаранцията, че яйцата не са наред.Та да си дойдем на думата.Когато баба ви прати преди 2 години миш-маш или яйца обърнахте ли към към контролните органи :wink: .Определено не.Нооо както описвате обезводняване,болнично лечение и т.н. ползвахте. ??? Виновен-баба. :lol:
Най-доброто, което може да направите е да установите коя съставка към миш-маша ви предизвиква такъв проблем,вместо да правите анти реклама, докато не се уверите от къде идва проблема.Вярвам,че е грозно да се петни име,човек или продукт без опровержими доказателства.
П.С. Не вярвам едно заведение да се зареди с яйца с месеци напред.В тоя ред на мисли се питам защо не потърсите кокошкарника откъдето са взети яйцата..Може и оттам да идва проблема. :lol:
sidnikam
 
Мнения: 11
Регистриран на: 21 Апр 2018, 23:35

Re: Натрових се с миш маш от местен ресторант

Мнениеот Тъжна Луна » 11 Юни 2018, 17:18

sidnikam написа:Голяма работа сме ние българите..Дай му малко и си гледай сеира.Каква е гаранцията, че яйцата не са наред.Та да си дойдем на думата.Когато баба ви прати преди 2 години миш-маш или яйца обърнахте ли към към контролните органи :wink: .Определено не.Нооо както описвате обезводняване,болнично лечение и т.н. ползвахте. ??? Виновен-баба. :lol:
Най-доброто, което може да направите е да установите коя съставка към миш-маша ви предизвиква такъв проблем,вместо да правите анти реклама, докато не се уверите от къде идва проблема.Вярвам,че е грозно да се петни име,човек или продукт без опровержими доказателства.
П.С. Не вярвам едно заведение да се зареди с яйца с месеци напред.В тоя ред на мисли се питам защо не потърсите кокошкарника откъдето са взети яйцата..Може и оттам да идва проблема. :lol:

Яйцата отдавна не идват от кокошКарниците шъ знайш. иначе можи и да си прав/а, като нищо може и да не е от яйцата, ма може ида е.. и май никъде обаче в темата не видях да е написано името на въпросния местен ресторант. в тоя ред на мисли кое по-точно се петни.. альооооу
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта