Съдов хирург - домашно посещение (за София)

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Съдов хирург - домашно посещение (за София)

Мнениеот svilena » 22 Ное 2011, 14:45

Здравейте,

Спешно се нуждая от съдов хирург, добър специалист, който е склонен да направи домашно посещение в дома на болния.
Става въпрос за възрастен мъж, 90 % инвалидност, с прекаран инсулт и счупен крак при таза, който не беше гипсиран поради невъзможност, и не беше опериран, защото в тежкото състояние след инсулта операцията беше много рискова.
Краката му са в отоци и рани от застояване, лекарства и мазила все по-малко помагат.

Ще съм ви благодарна за всякакви препоръки и информация.
svilena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Ное 2011, 15:41

Re: Съдов хирург - домашно посещение (за София)

Мнениеот Margo » 22 Ное 2011, 14:58

svilena написа:Здравейте,

Спешно се нуждая от съдов хирург, добър специалист, който е склонен да направи домашно посещение в дома на болния.
Става въпрос за възрастен мъж, 90 % инвалидност, с прекаран инсулт и счупен крак при таза, който не беше гипсиран поради невъзможност, и не беше опериран, защото в тежкото състояние след инсулта операцията беше много рискова.
Краката му са в отоци и рани от застояване, лекарства и мазила все по-малко помагат.

Ще съм ви благодарна за всякакви препоръки и информация.

Ето ви няколко адреса, не знам кой ще откликне но все пак е нещо. Само с толкова мога да помогна, тъй като не съм от София.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Съдов хирург - домашно посещение (за София)

Мнениеот svilena » 22 Ное 2011, 15:21

Благодаря, но ми се отваря страница във вести.бг с интервю...
svilena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Ное 2011, 15:41


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта