Правила на форума
Добави отговор

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

20 Юни 2018, 15:41

Аз съм много ревнива и към половинката ми и към приятелите. То тези неща доста трудно се контролират, но понякога направо откачам.

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

20 Юни 2018, 15:53

ivi89 написа:Аз съм много ревнива и към половинката ми и към приятелите. То тези неща доста трудно се контролират, но понякога направо откачам.

Ужас, не мога да си представя какво ти е и все пак, това наистина не е психологическо? Би следвало да можеш да го конртолираш! От какво толкова те е страх!?

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

28 Юни 2018, 13:57

Защо да ме е страх? Искам моят мъж да има очи само за мен.

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

28 Юни 2018, 15:26

ivi89 написа:Защо да ме е страх? Искам моят мъж да има очи само за мен.

Хем те разбирам хем не. :) В смисъл, това, че някой погледне друга жена или мъж не означава, че вече не обича половинката си! В крайна сметка можем да бъдем ценители на красотата, но това не значи, че ще тръгнем да сваляме всеки, който ни се стори красив.
На мен не ми пречи, ако мъжът ми се заглежда. Предпочитам го пред това да живеем в скандали и постоянни сърдения и кавги заради неоснователни причини за ревност. Разбира се, вие сте си ваше семейство и имате право да си живеете както намерите за добре.
И сам да кажа, че и аз се заглеждам. :mrgreen:

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

02 Ное 2018, 17:11

Аз съм от ревнивите и то много. Дразня се от най-малкото нещо!!! А той много добре знае това и само ме дразни, смее ми се на реакциите. Емии, не е честно. Май е време и аз да си поиграя, пък квото стане накрая. Най-много да се разделим от дразнене :lol:

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

03 Апр 2019, 14:18

Никога не съм била ревнива. Дори съм имала приятел, който си мислеше, че не го обичам достатъчно, защото не го ревнувам. Но аз просто не разбирам ревността. Ако съм с този човек, значи му вярвам. Просто е.

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

05 Апр 2019, 14:58

Никой не притежава никого! Не си губете времето да ревнувате. Изход винаги има! Друг е въпросът колко сме смели.

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

04 Юни 2019, 11:06

Много зависи и от партньора. Била съм ревнива, признавам си. Но и човекът до мен беше провокативен и често имах поводи да го ревнувам.
Сега съм с друг човек, който е по-уравновесен и спокоен. Нямало е нито един повод да го ревнувам.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4